Trabzonlular Derneğinde Bayramlaşma

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Trabzonlular Derneği’nin bayramlaşma törenine yine bürokrat, siyaset ve spor camiasının önemli isimleri katıldı.

Her bayram olduğu gibi yine kalabalık günlerinden birini yaşayan Maltepe Trabzonlular Derneği’nin bayramlaşmasına; İlçe yönetim kurulu üyeleri, üyeler, Maltepe Eski Belediye Başkanı Fikri Köse, Ak Parti Maltepe Eski İlçe Başkanı Av.Adem Göktaş, Ak Parti Meclis Üyesi Davut Uzun, CHP Meclis Üyesi Zeki Şahin, Süreyyapaşa Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Osman Aydın, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Mustafa Özdemir katıldılar.

Maltepe Trabzonlular Derneği Başkanı Kamil Karabak yaptığı konuşmasında; ”Hemşehrilerimizin, ve Maltepelilerin Kurban Bayramı’nızı tebrik ediyor, bayramın şehrimize, ülkemize ve insanlığa barış, huzur ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Karabak’ın konuşmasından sonra Maltepe Eski Belediye Başkanı Fikri Köse’de yaptığı konuşmasında ”Bayramlar bizi biz yapan, bir araya getiren, kavuşturan, birleştiren günlerdir. Birlik, beraberlik, sevgi, dayanışma ve kaynaşma hislerimiz bugünlerde en yoğun bir biçimde yaşanmakta, millet olma ve aidiyet duygularımız güçlenmektedir” dedi.

Konuşmalardan sonra Ak Parti İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’de bayramlaşma törenine katıldılar.

Yorumlar kapalı.