Chp Örgüt Toplantısı Yapıldı

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Başkanlığı’nın ”Örgüt Toplantısı” Yıldızlar Düğün Salonu’nda yapıldı.

Toplantıya Eski Bakan Mehmet Moğoltay, Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Cafer Topal ve Cemal Atagül, CHP İl Yöneticisi Metin Kaya, meclis üyeleri ve partililer katıldılar.

CHP Maltepe İlçe Başkanı Dr.Atagün Duygulu’nun açılış konuşmasını yaptığı Örgüt Toplantısı’nda şunları söyledi.

”Bir yanda tarikatlar, bir yanda ABD Emperyalizmi, bir yandan da işbirlikçi AKP iktidarı var. Bunları iktidardan uzaklaştırmak için büyük bir şansı yakalamış durumdayız. Birbirimize zarar vermeden bütünlüğümüzü koruyarak, ona göre eleştiri yapmalıyız.

Kişisel iktidarımızdan vazgeçmeyeceğiz. Entrikalardan uzak duracağız. İstanbul yeni seçim çalışmalarımızda pilot bölge seçildi. Her caddede, her sokakta örgütleneceğiz. Ana sörvırlardan istediği ilçenin sorumlu sokak, cadde sorumlusu görülecek. Bu örgütlenme modeli daha önceden de uygulandı. %50-60 oranında bu çalışma sistemi faaliyete geçti.

İkna kabiliyeti olan profesyonel kadınlar ve gençlerden oluşan yol arkadaşlarımızla sokaklara ineceğiz. Seçim çalışmalarımıza kurultaydan sona başlayacağız. Kurutlay’da Kılıçdaroğlu’na koşulsuz-şartsız tam destek olacağız. Rüştümüzü ispat etmek isteyenler var, biz Kılıçdaroğlu’na ilk destek veren 3 ilçeden biriyiz” dedi.

Yorumlar kapalı.