BU MAÇ BEYLERBEYİNDE O-Y-N-A-N-A-M-A-Z

Abone Ol
Daha Fazla

Bu hafta oynanacak olan Maltepespor – Beylerbeyispor müsabakası Maltepe stadının bakımda olması sebebiyle bir başka stadda oynanacaktır.
Sezonun ilk müsabakasını Beylerbeyi stadında oynayan Maltepespor bu hafta sonu oynanacak olan Beylerbeyispor müsabakasını da BEYLERBEYİ STADINDA OYNAMA KARARI vermiştir.
Bu maç Beylerbeyi stadında oynanamaz.
Maç kayıtlarında Maltepespor ev sahibidir. Ev sahibi istediği bir stadyumda bu maçı oynayabilir.
Şimdi bu maçı Beylerbeyi stadında oynayacağım demek futbol gerçekleriyle örtüşmemektedir.
Maltepespor yönetimi Maltepespor’un hak ve menfaatlerini gözetmek zorundadır. Maltepespor – Beylerbeyispor müsabakasını Beylerbeyinin saha ve seyircisi önünde oynama imkanı sunmak Beylerbeyispor’a bir psikolojik üstünlük sunar.
Beylerbeyi stadında bu maç oynanamaz. Orada alınacak her türlü saha içi skor ve saha dışı olayları tartışmaya açmak demektir.
Maltepespor kulübü Beylerbeyispor kulübünün hak ve menfaatlerini değil, Maltepespor’un hak ve menfaatlerini korumakla yükümlüdür.
Maltepespor nasıl olsa deplasmanda oynayacaktır. Beylerbeyi içinde bu maç deplasman maçıdır. Bu müsabakayı Maltepespor Beylerbeyispor sahasının dışında başka bir yerde oynamalıdır. İstanbul Anadolu yakasında Gebze ve darıca dahil Maltepespor’un ayarlayamayacağı hiçbir stad yoktur.
Genel kaptal Fatih Bey ( Kartal ) stadını
Ercan Köymen ( Halil İbrahim Salman ) Pendik Stadını
Abdullah Efendiler ( Gebze ve Darıca ) Stadlarını
Zeki Şahin istediğimiz her stadyumda maç yapabilme imkanını sunabilirler. Maltepespor yönetimi bir müsabakanın saha, seyirci faktörünün etkisini Beylerbeyispor lehine kullanamaz.
Bu maç Beylerbeyinde O-Y-N-A-N-A-M-A-Z!
Bizden söylemesi. Saygılarımla

Yorumlar kapalı.