Maltepespor Antalya’da Enerji Depoluyor

Abone Ol
Daha Fazla

OLAY GAZETESİ ANTALYA KAMPI’NDA

Devrearası kamp çalışmalarını Antalya Belek Limak Arkadia Resort Hotel’de enerji depoluyor. Maltepespor Teknik Direktörü Kamil Erdem nezaretinde büyük bir neşe içerisinde devre arası kamp çalışmalarını sürdüren futbolcuların neşe, azim ve hırslı oldukları gözleniyor. Teknik Direktör Kamil Erdem kamp döneminin çok faydalı geçtiğini söyleyerek, yeni bir iddiayı gazetemizle paylaştı.

MALTEPESPOR GRUBUN EN İYİ TAKIMI

Teknik Direktör Kamil Erdem mücadele ettiğimiz grubumuzda rakiplerimizle Maltepespor’u kıyasladığımız zaman grubun en iyi takımı olduğumuz bir gerçektir. 2.yarıya fırtına girerek, şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz. Bu grupta ligin ikinci devresinde 27-28 puan daha toplayarak ipi göğüslemek istiyoruz. Şampiyonlukta kendimize %51 şans tanırken, Ayvalıkgücü, Merinosspor, Kestelspor’unda ilk dörtü zorlayacak güçte takımlar olarak görüyorum.

”ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Maltepespor Yardımcı Antrerönü Atakan Çağlayan yaptığı açıklamasında ” İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Futbolcularımızın azmi ve hırsı şampiyonluğumuzun bir işareti olarak parlamaktadır. Bizim diğer takımlardan teknik bir üstünlüğümüz vardır. Rakiplerimizden daha fazla koşarak, şampiyonluk ipini göğüslemek istiyoruz. Ligin ikinci yarısının ilk maçında Fatih Karagümrükspor’u yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir virajı aşacağız” dedi.

Devre arası kampının istenilen düzeye gelmesi için tüm futbolcuların Antalya Belek’te katıldığını söyleyen Maltepespor Genel Kaptanı Murat Devran şunları söyledi.

HEDEFE YÜRÜYORUZ
Maltepespor Genel Kaptanı Murat Devran devre arası Belek Kampı’nın Maltepespor için bir dönüm noktası oldu. Maltepespor Belek Kampı’nda istenilen düzeyde çalışmalar yaparak bununda semeresini görmüştür. Lige fırtına gibi gireceğiz. Sezon sonunda şampiyonluk bayrağını Maltepe’ye asacağız” dedi.

MALTEPESPOR 25 FUTBOLCU İLE KAMP YAPIYOR

Antalya Belek’te kamp çalışmalarını sürdüren Maltepespor tam kadro çalışmalarını sürdürüyor.
Maltepespor kampına; Kamil Erdem (Teknik Direktör), Atakan Çağlayan (Yardımcı), Nuri (Kondisyer), Ergün (Kaleci Antrenörü), Maksut Güleryüz (Malzemeci), Niyazi (Masör) ile futbolculardan; Murat-Erdoğan-Ergün (Kaleci), Çağlar, Onur, Tolga, Erdem, Ulaş, Ufuk, Ali Kemal, Alper, Mustafa, Ruşen, Gökmen, Cumhur, Savaş, Hamza, Uğur, Burak, Cihan, Alper, Ramazan, Ferit ve Yalçın.

MUSTAFA ZENGİN VE NURİ ERKOÇ CUMARTESİ KAMPA KATILACAK

Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin, Maltepespor Kulübü Başkanı Nuri Erkoç, Yönetim Kurulu Üyesi Azmi Oktay ve Genel Kaptan Murat Devran’ın Cumartesi günü İskenderunspor’la oynanacak hazırlık maçını izlemek için Antalya’da olması bekleniyor.

Yorumlar kapalı.