Maltepespor Taraftarları Toplantı Yaptı

Abone Ol
Daha Fazla

Ligin 2. yarısına günler kala Maltepespor taraftarları Asidramalılar Beşçeşmeler meydanında bir araya geldiler.

Yaklaşık 100 kişi toplanan Asidramalılar 2. yarının başlaması ile Maltepespor’a verecekleri desteği ve izleyecekleri yolu tartıştılar.

Yapılan toplantıya Haberdeimza Gazetesi Uğurlu Özdemir ve Maltepespor Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Özdemir katıldı. Taraftarın dertlerini ve isteklerini dinleyen Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Özdemir toplantıda notlar alarak Asidramalıların isteklerini Kulüp Başkanı Nuri Erkoç’a ileteceğini söyledi.

Asidramalılar adına konuşan Ramazan Eren tek isteklerinin yönetimin kendilerine sahip çıkmasını, zaman zaman yaşadıkları zorlukları kendileri ile birlikte paylaşmalarını istediklerini söyledi.

Eren ayrıca özellikle deplasmanlara yönetimin ve belediyenin otobüs tahsis ederek gidilecek yere ulaştırmalarını istedi.

MALTEPESPOR – KARAGÜMRÜK MAÇINA DAVET

Asidramalılar 2. Yarının ilk maçı olan 23 Ocak Pazar Günü Başıbüyük Stadında Saat 13:30’da Maltepespor – Karagümrük karşılaşmasına tüm Maltepe’lilerin katılması ve tam destek vermesi gerektiğini vurguladılar.

İsteklerini Özdemir’e sıralayan taraftar Maltepespor için yaz kış demeden desteklerinin devam edeceğini söyleyerek Maltepespor adına sloganlar attılar.

Yorumlar kapalı.