Veysel Sever Son Yolculuğuna Uğurlandı

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediyesi Zabıta Amiri Veysel Sever bugün sabah saatlerinde evinde kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılmak istenen Zabıta Amiri Veysel Sever ( 46 ) hayata veda etti.

Bugün Saat 11.30’da Maltepe Belediyesi önünde düzenen Cenaze merasiminden sonra Kartal Kurfaı Şeyh Edebali Camisinde cenaze namazı kılındı.

1. Tören Maltepe belediyesi önünde yapıldı.

Belediye önündeki ilk törene katılan Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Nail Çiftçi kısa bir konuşma yaptı.

”Bugün bir mesai arkadaşımızı ebediyete uğurluyoruz. Hepimiz haklarımızı helal ettik. Umarım oda bize hakkını helal etmiştir.

Ahirette mekanı cennet olsun diliyorum” dedi. Daha sonra Maltepe Belediyesi çalışanları ile helalleştirilen cenaze Kurfalı Şeyh Edebali Camisine getirildi.

2. Tören Kurfalı’da Yapıldı

Kurfalı Şeyh Edebali Camisinde Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazına Maltepe eski Belediye Başkanı Fikri Köse, Maltepe Kent Konseyi Başkanı Mehmet Ali Candaş, Maltepe Belediye Meclis Üyesi Mehmet Can Aslan, Maltepe Trabzonlular Derneği Başkanı Kamil Karabak, Daire Amirleri, Müdürler ile Maltepe Zabıta Müdürlüğüne bağlı tüm ekipler ile geniş bir vatandaş topluluğu cenazede hazır bulundular. Daha sonra cenaze memleketi olan Trabzon Of’ta toprağa verilmek üzere gönderildi.

Olay Gazetesi olarak Maltepe Belediyesi tüm çalışanlarına, sever ailesine başsağlığı dileriz.

Yorumlar kapalı.