ŞAMPİYONLUK DÜĞÜMÜ MERİNOS’TA ÇÖZÜLECEK

Abone Ol
Daha Fazla

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve grubunun en güçlü şampiyonluk adayı olan Maltepespor için şampiyonluk düğümü merinosta çözülecek. 2 hafta sonra oynayacağımız müsabakada Merinos’un galibiyeti halinde Maltepespor şansını azaltacak. Beraberlik yada Maltepespor’un galibiyeti halinde Maltepespor şampiyonluğunu ilan edecektir.

Kendisiyle görüştüğüm Maltepespor Teknik Direktörü Kamil Erdem “Merinos’u kendi evinde yeneceğiz” dedi. Bende Maltepespor’un Merinos’u yenebilecek kapasitede olduğunu biliyorum. Kamil Erdem’den farklı düşündüğüm şudur ki, orada ambians ve atmosfer bizim aleyhimize olacak. Bu aleyhimize olan durumu nötürlemek için bizde orada olmalıyız. Atmosfer ve ambians farkını ortadan kaldırabilmeliyiz.

Maltepespor için hayati önemli bu Merinos maçı için Maltepespor başkan ve yönetimi, taraftarlar, esnaflar, basın olarak gündemimizde Merinos müsabakası olmalıdır. O maç için mümkünse 100 araçlık bir konvoyla Maltepespor’un bu tarihi anına tanıklık etmek üzere Merinos’ta yerimizi almalıyız.

Maltepe Belediye Başkanı ve Maltepespor’un onursal başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin Merinos müsabakası ile ilgili onunda bir çalışma yapması gerekmektedir.

Kendisinden Merinos maçı için istenilen desteği hiçbirşekilde geri çevirmemesi gerekir. Maltepespor’U bu kadar seven sayın Zengin, Merinos maçında tarihsel görevini mutlaka yerine getirmeli. Hak ettiği şampiyonluk tacını ilk önce o giymelidir.

Maltepespor yönetimi hiç gecikmeden her türlü önlemi almalı, otobüsler konusunda cimri davranmamalı, Merinos emniyeti ile irtibata geçip, gerekli güvenlik önlemlerini aldırmalıdır.

Maltepespor yönetiminin en kıdemli üyesi genel kaptan sayın Murat Devran, çalışmalara hemen başlamalı, 100 otobüs Maltepespor taraftarlarına verileceği açıklanmalı. Şehir şampiyonluk nidaları ile inlemeli Maltepe Bayraklarla flamalarla donatılmalı.

Maltepespor’un büyük emektarı başkan Nuri Erkoç, hasta yatağından Maltepespor yönetimini harekete geçirmeli, yönetim tam kadro, hatta eski yöneticilerde Merinos maçına davet etmelidir.
Müsabakaya katılmak isteyen Maltepe’deki tüm yerel basın temsilcileri müsabakaya davet edilmeli, azami sayıda basın mensubunun Merinos’a gitmesi sağlanmalıdır.

Bizim futbolcularımız ve teknik heyetimiz orada yalnız bırakılmamalı, şampiyonluk ipini göğüslemek isteyen bir ekip gibi Merinos’ta yerimizi almalıyız.

Şampiyonluk zordur. Anlattığım işleri yapabilenler ancak şampiyon olabilirler.
Saygılarımla.

Yorumlar kapalı.