Belediyemiz Gönül Kapısı Olacaktır

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcılığı Görevine atanan Ercan Köymen yeni dönemle ilgili gazetemize şu açıklamalarda bulundu.

Köymen "Maltepe Belediye Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa Zengin insan sevgisi, hoşgörüsü yüksek olan merhamet abidesi yüreğiyle dolu dolu bir adamdır. Başkanımızın mizacına ve yönetim anlayışına uygun olarak derhal ve hemen bir gönül seferberliği başlatıyoruz. Maltepe Belediyesi tüm personeliyle belediyeyi gönül kapısı olarak halka sunacaklardır. Herkese ve her kesime eşit ve insanca muamele yapılmasını sağlayacağız. Halkımız kendi belediyesinde gönül huzuru içerisinde hizmet alacaktır.

Bizim için "ÖNCE İNSAN" bizim felsefemizin merkezi insandır. Bizim için öncelik insanın kendisidir. İnsana verilen değer her türlü hizmetin üzerinde ulvi bir görevdir. İnsanların insanca yaşadıkları, insanca hizmet aldıkları, insanca hizmet görmelerini sağlamak felsefesini belediyemizde yaşatacağız.

Maltepe Belediyesinde hizmetin kalitesini de yükselteceğiz diyen Ercan Köymen yeni dönemde pek çok yenilikler yapacağız. 2011 yılı projelerin start aldığı, yatırımların yol aldığı bir yıl olacaktır. Başta Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Zengin olmak üzere diğer Başkan Yardımcısı arkadaşlarım, müdürlerimiz, şeflerimiz ve personelimiz ile birlikte gönül seferberliği projemize hizmet seferberliğini de ekleyeceğiz" dedi.

Yorumlar kapalı.