Dursun Çolak Mhp İstanbul 1.Bölge Milletvekili Aday Adayı Oldu

Abone Ol
Daha Fazla

MHP Maltepe İlçe Başkanı Dursun Çolak, Milletvekili Aday Adaylığı için görevinden istifa etti. Konu ile ilgili basın toplantısı düzenleyen Çolak resmen aday ayalığı için müracaat ettiğini ifade etti.

Çakır Keyf Restaurant’ta gazeteciler ile bir araya gelen Dursun Çolak neden milletvekilliği için aday adayı olduğunu basın mensuplarına anlattı. Çolak Maltepe İlçe Başkanlığı görevini en iyi şekilde yönetim olarak yaptığını ifade eden Çolak “Maltepe ilçe başkanlığında yaklaşık 8 ay gibi bir zanan görev yaptık. Bu zaman içerisinde görevimi en iyi şekilde yaptığımı inanıyor, geride şu anda seçimlere hazır ve dimdik ayakta bir ilçe teşkilatı bırakıyorum. MHP ‘nin en üst seviyelere çıkarmak, bilgi ve birikimleri parlamento çatısı altında yüce Türk milletinin ve İstanbul halkına daha iyi hizmet verebilmek için aday adayı oldum” dedi.

Türk halkının Milliyetçi Hareket Partisi’nden beklentilerinin olduğunu parti olarak artık bir seçim daha beklemeye tahammülü olmadığını ifade eden Çolak sözlerine şöyle devam etti “ Ak Parti, tek başına iktidar olmuştur ancak mevcut sorunları çözemediği gibi daha da artarak devam etmesine neden olmuştur” dedi.

Yorumlar kapalı.