Duayen Gazeteci Erhan Bağcı’nın Libya, Tunus ve Mısır İzlenimleri

Abone Ol
Daha Fazla

-Ortadoğu’da yaşanılan halk ayaklanmalarını ardından Tunus, Mısır ve Libya’ya giden gazeteci Erhan Bağcı bu bölgelerde sürdürdügü 2 aylık görevinin ardından yurda döndü.

-Gazatecilik meslegine bir çok kişiyi kazandıran maltepe’li Gazeteci Erhan Bağcı, ortadoğudaki ateş çenberinde yaptığı Haberlerle dünya’yı aydınlatı.

-Ortadoğu coğrafyasında devlet liderlerine karşı yaşanılan ayaklanma ve isyanların ardından, önce Tunus ve Mısır’a ardından’ da Libya’ya giden gazeteci Erhan Bağcı, ateş çenberinde yaşanılanları yaptığı haberlerle dünyaya duyurdu.

Sabah ve akşam gazatalerinde yıllarca sürdürdügü muhabirlik ve yöneticilik görevlerinde gazetecilik meslegine de bir çok kişiyi yetiştirerek kazandıran bağcı, görevini sürdürdügü anadolu ajansı (a.a) muhabiri olarak, ortadoğu da yaşanılan halk ayaklanmasını haberleştirmek için Mısır, Tunus ve Libya’ya gitti.

Libya’nın başkenti trablus, bingazi ve derne’de devlet başkanı kaddafi’ye karşı yaşanılan halk ayaklanmısının ardından, kovalesyon güçleninin bombalı saldırılarını haberleştirerek dünya’ya duyuran bağcı, söz konusu ülkelerde sürdürdügü 2 aylık görevinin ardından yurda döndü.

Duaeyen gazateci Erhan Bağcı’nın kaleme aldığı "degişen ortadoğu" ve "arap hakları" isimli 2 ayrı kitabının da önümüzdeki aylar içerisinde yayınlanacağını kaydedildi..

Yorumlar kapalı.