Maltepespor Zaferspor’u Ezdi Geçti

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepespor deplasmanda Merinos Stadında oynanan karşılaşmada Zaferspor’u Onur (2) Çağlar’ın golleriyle 3-0 yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir virajı döndü.

Karşılaşmanın ilk yarısında başa baş bir mücadele sergileyen Zaferspor karşılaşmanın 2.yarısındaki Maltepespor pres ve klasına dayanamadı.

Müsabaka Onur Yalçın (2) ve Çağlar’ın golüne karşı koyamadı ve müsabaka 3-0 Maltepespor’un galibiyeti ile sona erdi.

Zaferspor dün play-off müsabakası oynamamak için Maltepespor’u yenmek zorundaydı. Sahaya mutlak puan almak için çıkan Zaferspor Maltepespor’un üstünlüğüne boyun eğmek zorunda kaldı.

Tam bir final havası içinde geçen karşılaşmaya Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Köymen, Kültür ve Halkla İşler Müdürü Faruk Süslü, Zabıta Müdürü Hamza Celep, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Atilla Üstündağ, Maltepespor Başkanı Nuri Erkoç, Maltepespor Yönetim Kurulu Üyesi Azmi Oktay, İsmet Yalçın, Murat Devran, Sevgi Özdemir, Cengiz Doğan, Turan Şalva, Kadir Kuruçay, Abdullah Efendiler, Doç. Dr. Haluk Özsaraç,Zeki Temel, Kadir Kömürcü, Şaban Genç, Maltepe Belediye Başkan Danışmanı Yüksel Çiftçi, TSKM Genel Koordinatörü Aybars Karakaşoğlu, Şahinler Tekstil Sedat Şahin ve çok sayıda Maltepe’li katıldı.

Müsabakayı Olay Gazetesi, Haberde İmza Gazetesi, Maltepe Ekspres Gazetesi, www.Haberdeimza.com gazeteleri sahipleri tarafından da izlendi.

Başkan Danışmanı Yüksel Çiftçi, TSKM Genel Koordinatörü Aybars Karakaşoğlu

Başkanlar Gole Böyle Sevindi

Galibiyet Sevincini Böyle Paylaştılar

Maltepe Ak Parti İlçe Başkanı Atilla Üstündağ ile Başkan Nuri Erkoç

Maltepe’den Gelenler maçı Topluca İzledi

Taraftarlar Show Yaptı

Yedek Kulübesi Hop Oturdu Hop Kalktı

Yorumlar kapalı.