Bilgin Özkaynak ile Kılıçdaroğlu Ataşehir’de Açılışta Bir Araya Geldiler

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ataşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Deniz Gezmiş Parkı’nın ve CHP İstanbul 1.Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı.

Açılıştan sonra CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Bilgin Özkaynak ile karşılayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Özkaynak’la bir süre sohbet etti.

Kemal Kılıçdaroğlu ile ayak üstü sohbet eden milletvekili engelli aday adayı Bilgin Özkaynak’a 13 Haziran’da iktidar olmak için çok çalışmak gerektiğini söyledi.

Özkaynak, Denizcilerin ve engellilerin aday adayı olduğunu söyleyerek ”CHP’nin iktidarı için gece gündüz çalışmalıyız. Ben gençlik kollarında görev aldığım zamandan itibaren sürekli CHP için çalışıyorum. Aday olsamda olmasamda bu çalışmalarım devam edecek. CHP’nin iktidarı demek Türkiye’nin aydınlık geleceği demektir" dedi.

Kılıçdaroğlu ise bu çalışmaların ve emeklerin boşa gitmeyeceğini CHP’nin 13 Haziran’a iktidar olarak gireceğini söyleyerek Bilgin Özkaynak’ın yanından ayrıldı.

Yorumlar kapalı.