Maltepe Emniyet Müdüründen Müthiş Bir Kampanya

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe İlçe Emniyet Müdürü Zekai Kıymaz Her sokağa bir MOBESE yapılması için çalışma başlattı.Bugün’e kadar bir çok suçu önlemede ve suçluya ulaşmada büyük yarar sağlayan MOBESE’lerin çoğalması; hem mal hem de can kaybını büyük ölçüde önleyecek dedi.

Kıymaz Maltepe’de 28 direk,61 sabit,33 Hareketli kamera olduğunu bunların sayısının artması gerektiğini ifade etti.

Kıymaz Bugüne kadar bir çok olayın sıcağı sıcağına çözülmesinde kameraların büyük rol oynadığını hatta bir çok suçu da önlediğini ifade ederek;Kameraların olduğu yerlerde daha az suç işlendiğini hatta suçun oluşmasından sonra da suçluyu takip etmekte kolaylık sağladığını delil açısından da büyük yarar sağladığını dile getirdi.

MOBESE alımı konusunda Özellikle Belediye’den destek isteyeceklerini ifade eden Kıymaz Belediye Başkanı Sayın Prof.Dr.Mustafa Zengin’in bu konuda kendilerine destek vereceklerine inandığını söyledi.

Maltepe’de yaşayan vatandaşların mal ve can güvenliğinin kendileri açısından çok önemli olduğunu da vurgulayan Kıymaz “Bizim görevimiz vatandaşın mal ve can güvenliğini en güzel şekilde korumak ve kollamaktır” dedi.

Bizde Olay Gazetesi olarak Maltepe yararına olacak her türlü organizasyona desteklerimizi esirgemeyeceğiz.

Buradan Maltepe Belediye Başkanı Sayın Prof. Dr .Mustafa Zengin’e çağrıda bulunuyor bu konuda duyarlılığını göstermesini istiyoruz.

Yorumlar kapalı.