Maltepe Şampiyonluğa Hazır

Abone Ol
Daha Fazla

Bu haftasonu Bilecik’te Osmanelispor ile şampiyonluk müsabakası yapacak olan Maltepespor için Maltepe ayağa kalktı.

Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Ercan Köymen’in talimatlarıyla Maltepe meydanı dev bayraklarla donatıldı. Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur ile Maltepespor Başkanı Nuri Erkoç imzalı pankartlar asıldı.

50×70 cm uzunluğundaki Maltepespor renklerinden oluşan flamalar Maltepe Meydanını süsledi. Haftasonunda Bilecik’te Bileciğe Maltepe’den 20 otobüs kaldırılıyor.

Protokola ait 2 otobüs ile Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve Maltepe Protokolüne 2 ayrı otobüs tahsis edildi.

1 otobüste Ak Parti İlçe Başkanlığı talep etti. Maltepespor taraftarları için de 20 otobüs ayarlandı. Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Köymen gazetemizin sorularını şöyle cevaplandırdı.

Köymen "Haftasonunda Bilecik’te oynayacağımız şampiyonluk müsabakası Maltepespor için tarihi bir gündür. Maltepespor futbolcuları ve teknik heyeti bu müsabakayıda kazanarak Şampiyonluk kupasını Maltepe’ye getireceklerine inancımız tamdır.

Tarihe tanıklık etmek için Maltepespor’un bu şampiyonluğunu yerinde izlemek isteyen tüm Maltepe’lileri Bilecik’e götürüyoruz" dedi.

Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Köymen sözlerine şöyle devam etti.

Köymen "Maltepe Belediye Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Zengin’in talimatları doğrultusunda Maltepe ve Maltepespor için her türlü imkanları seferber ediyoruz.

Maltepespor’un şampiyon olması halinde bir de şampiyonluk kutlaması yapacağız.

Herkesi Maltepe için tarihi bir dönüm maçı olan Osmanelispor – Maltepespor müsabakasına davet ediyorum. EN BÜYÜK MALTEPE ŞAMPİYON MALTEPE" dedi.

Yorumlar kapalı.