Şampiyonluk Öncesi Son Yemek

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepespor Kulübü Başkanı Nuri Erkoç şampiyonluk yolundaki son yemeği futbolcularla ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yedi.

Çapari Restaurant’ta düzenlenen Yemeğe; Maltepespor Başkanı Nuri Erkoç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Köymen, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Atilla Üstündağ, Maltepesporlu teknik heyet ve futbolcular katıldılar.

Başkan Erkoç ”Ahmet Tükek geçen sezon bu takım küme düşer demişti, bu sezon şampiyon olur dedi. İnşallah bu yıl şampiyon olur. Biz ne olursa olsun Osmaneli’ni ne olursa olsun yeneceğiz. Pazar günü hep beraber Maltepe’ye şampiyon olarak döneceğiz. Kardeşimiz ve Belediye Başkan Yardımcımız Ercan Köymen tüm gayretleriyle Maltepespor için çalışıyor. Bize düşen şampiyon olmak”dedi.

BAŞKAN ERKOÇ "AĞANIN ELİ TUTULMAZ"

Bugüne kadar primleri biz yönetim olarak verdik. Şimdi şampiyonluk primini belediye başkanımız verecek. Ağanın eli tutulmaz. Onun kafasında bir rakam vardır. Futbolcularımız şampiyonluk kupasını Maltepe’ye getirecek ve başkanımız Zengin’de şampiyonluk hediyesini futbolcularımıza takdim edecektir” dedi.

Başkan Yardımcısı Ercan Köymen, Maltepe’ye dev bayraklar ve süs bayrakları yaparak Maltepe’nin şampiyonluğa hazır olması için gerekli çalışmaları sürdürüyor. Köymen ayrıca Bilecik’e gidecek olan Maltepespor taraftarlarının otobüslerinin hazırlanması ve o gün hiçbir eksik olmaması için çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar kapalı.