Maltepe Belediyesi’nden Muhteşem Organizasyon

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepespor’un, şampiyonluğu bayram coşkusuyla kutlandı. Mücadele ettiği Bölgesel Amatör Ligi 10.Grup’ta son hafta deplasmanda Osmanelispor’u 3-2 yenerek 3.Lig’e yükselen Maltepespor’lu futbolcular ve kulüp yöneticileri ”Şampiyonluk Kutlamaları”nda Maltepelilerden büyük ilgi gördüler.

Zafer kazanmak için yola çıkan Maltepeli vatandaşlar Maltepespor’un yıldızlarını, Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepespor Kulüp Başkanı Nuri Erkoç, Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Köymen ile birlikte karşıladı.

Başkan Zengin yaptığı konuşmada, “Şampiyonluk kupasını Maltepe’ye kazandıran Maltepespor oyuncularını ve yöneticilerini kutluyorum.

Şampiyonluğumuz hayırlı olsun.” dedi.

Maltepe Belediyesi’nin Maltepe Meydanı’nda organize ettiği kutlamalarda Maltepespor balonları, Maltepespor bayrakları ve sandviç dağıtıldı. Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin şampiyon olan Maltepespor takımına şampiyonluk kupasını takdim etti.

Başkan Zengin kupa töreninin ardından futbolcuların boyunlarına çiçek çelenkler ile birlikte madalya taktı, başkan ayrıca teknik heyete ve futbolculara birer saat hediye etti.

Yorumlar kapalı.