Murat Kapan’dan Kamuoyuna Teşekkür

Abone Ol
Daha Fazla

Değerli Dava ve Yol Arkadaşlarım,

Bu güne kadar yaptığımız çalışmaları yakından takip ettiniz. Başından beri söylediğim sözlerimin arkasındayım. Milletvekili sıralamasında yer alamamam çalışmayacağım anlamına gelmez. Aksine aynı hız ve özveriyle,milletvekili adayı olan arkadaşlarımızın yanında, onlara destek olup siz değerli dostlarımında katkısıyla Cumhuriyet Halk Partisi’ni tek başına iktidara taşımak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Başlamak bitirmenin yarısıdır düşüncesiyle girdiğimiz mücadeleden hep birlikte başarıyla çıkmak için tüm gayretimizle yolumuza devam edeceğiz.

Ne diyordu Nazım Usta; ben yanmasam, sen yanmasan, biz yanmasak nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa…

Bir değere sahip olmak için yalnızca duygulanmak yetmez…

Karar vermek gerek, söz vermek gerek.

Karar verdik bu yola çıktık, listede olamayışımız asla kırgınlık ya da küslük yaratmadı ve söz verdik sonuna kadar sözümüzün arkasındayız.

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi, halkın iktidarını kurmak için ve bütün bu vaatlerin yerine getirilmesi için milletvekili olmak tek şart değildir.

Asıl olan örgütün her kademesinde mücadele edilmesidir.

İş başındaki yalan, talan ve yandaş AKP iktidarı 9 yıldır halkımızın bu haklı taleplerini çözmeyi bırak adını bile anmamış toplumu sadakaya mahkûm etmiştir.

Biz biliyoruz ki halkımızın yararına olan partimizin bu projeleri ancak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde yeni Cumhuriyet Halk Partisi İktidarında hayata geçirilebilir.

Partime olan bu inancımla nerede gerekiyorsa orada,

*Her aile rahat bir nefes alıncaya kadar,

*İşsizlik sorunu çözülünceye kadar,

*Yolsuzluk, yoksulluk sıfırlanıncaya kadar,

*Katliamlar ve faili meçhullerin sorumluları bulunup hesap soruluncaya kadar,

*Sosyal devlet anlayışı tüm mağdur kesimleri çatısı altına alıncaya kadar.

Her alanda ve her platformda mücadelemi sürdüreceğim, sürdürmeliyiz.

Branşı sevgi ve inanç olan ve merkezinde insanın olduğu bir felsefeyle, yarınlar geri kalan ömrümüzün ilk günüdür diyerek, başımızı kumdan çıkarıp gökyüzüne bakma zamanının geldiğini bilerek sizlerle her şeye yeniden başlıyorum…

Umut ve mücadelenin bittiği yerdir, ölüm…

Oysa bizler, yaşamak ve yaşatmak adına koca bir ülkenin tüm kılcal damarlarına ulaşabilmek ve bir düşü gerçekleştirmek adına varız…

Gelecek güzel günleri özlüyorsak ona göre yaşamalıyız…

Bu uzun yolda yürüyüşümüz bile farklı olmalı…

Umarım son kötü günleri yaşıyoruzdur…

Verdiğimiz mücadelede ilk güzel günlerin yaşanacağına tanık olmaktır dileğim.

Yolculuğumda beni hiç yalnız bırakmayan sevgili aileme, , bölgemde benden desteklerini esirgemeyen dostlarıma, sokaklarında oyunlar oynadığım, masum insanların katledildiği Yörükselim ve Kahramanmaraş halkına, bölgemizin gözü, kulağı, sesi olan değerli basınımıza, yüzünü hiç görmediğim hiç tanımadığım ama beni yalnız bırakmayan ve bana inanan herkese teşekkür ediyorum. Aynı desteği, partimizi tek başına iktidara taşımak için sizlerden yine desteğinizin devamını bekliyorum…

Saygılarımla.

Murat KAPAN

Yorumlar kapalı.