6.Geleneksel Yalıspor Gecesi Yapıldı

Abone Ol
Daha Fazla

Yalıspor Kulübü 6. Geleneksel Gecesi Vesta restoranda düzenlendi.Gecede Maltepe’de bulunan spor kulübü başkanları belediye başkan yardımcıları siyasi parti temsilcileri ve işadamları da yerlerini aldılar.

Açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Alpaslan Gökkuş Yalıspor Kulübüne verilen desteğe teşekkür ederek “ Salon sporu yapan tek kulüp yalıspor’dur Futbola verilen destek gibi salon sporlarına da gereken desteğin verilmesi gerekmektedir. Maltepe’de bulunan işadamlarına ve Maltepe’nin ileri gelenlerine büyük görev düşmektedir.

Şuana kadar bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese buradan teşekkür etmek istiyorum” dedi. Düzenlenen geceye katılan şampiyon voleybolcular çalan müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Düzenlenen geceye Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Maltepe Belediye Başkan yardımcıları Ercan Köymen,Ömer Ekşioğlu, Mehmet Bingöl, DSP Maltepe İlçe Başkanı Özcan Uslu, Çınar Mahallesi Muhtarı Ayşem Möröy’ün yanı sıra Maltepe’de bulunan amatör kulüp başkanları da katıldı.

Yorumlar kapalı.