Maltepe Has Partiden Kan Kampanyası

Abone Ol
Daha Fazla

Has Parti Maltepe İlçe Teşkilatı ve Türkkızılayı tarafından organize edilen BİR KAN BİR CAN adlı kan bağışı kampanyası 16-17 Nisan 2011 tarihinde Maltepe Meydanı’na kurulan çadırlarda gerçekleştirildi.

Hafta sonu Maltepe Meydanı’nda gerçekleşen ve duyarlı Maltepe Halkı’nın yoğun ilgisi ile gerçekleştirilen kampanya ile ilgili Has Parti Maltepe İlçe Başkanı Sinan Tekin yaptığı açıklamada, “BİR KAN, BİR CAN’ dır, gerçeği ile yapmış oldukları kampanyaya Maltepelilerin yoğun ilgi göstermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Kampanyamıza destek veren başta Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği olmak üzere tüm yöre derneklerimize ve Maltepeli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu kampanyada gördük ki Maltepe de STK’ lar ile siyasi partiler ortak akıl ortak proje üreterek vatandaşlarımıza hizmet verebiliyor. Siyasi partilerin de siyaset yapma amaçlarını sadece iktidar veya kazanılmış belediye başkanlığı olmadan muhalefette de üretime dahil olarak güzel şeyler ortaya koyabiliyorlar” açıklamasında bulunan Tekin, halkın kurduğu ve yine halkın yönettiği has parti teşkilatları olarak halkına fayda sağlayacak bu tür etkinliklere siyasi farklılık gözetmeden devam edeceklerini belirtti.

Yorumlar kapalı.