Erkan Hacısalihoğlu, Maltepe’deki Öğrencilere Geri Dönüşümlü Kalemler Dağıttı

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geleceği yeşertecek kalemler, Hacısalihoğlu aracılığıyla çocuklarla buluştu!

Hacısalihoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Erkan Hacısalihoğlu, ”Bir Tohum, Bin Umut” projesi kapsamında ilköğretim okullarına dağıtılan 11 bin biokalem ile önemli bir çevre projesinin altına imzasını attı.

İçerisinde batı ladini tohumu bulunan doğa dostu biokalemler, ilgili okulların müdürlülerine Hacısalihoğlu İnşaat tarafından düzenlenen bir organizasyonla teslim edildi.

Organizasyon sonrasında, pilot okul olarak seçilen Hasan Şadoğlu İlköğretim Okulu’nda Erkan Hacısalihoğlu’nun da katılımıyla öğrencilere dağıtılan biokalemler sevinç ve ilgiyle karışlandı. Dağtımın ardından öğrencilere çevre bilinci, doğaya karşı sorumluluklarımızı ve biokalemlerin kullanımıyla ilgili yararlı bilgiler verildi.

Hasan Şadoğlu İlköğretim Okulu’nda yapılan programa Maltepe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan ve Maltepe’deki okul müdürleri ve yöneticileri de katıldılar.

İlk tohumu öğrencilerle birlikte eken Erkan Hacısalihoğlu, ”Bizim en değerli fidanlarımız çocuklarımız. gelecek, genç fidanlarımızın elleriyle ektiği tohumlarla yeşererecek. Umutlarımızı onlarla birlikte büyüyecek” diye konuştu. Doğaya verilen her emeğin, geleceğiimze değer katacak en güzel yatırım olduğunu ifade eden Hacısalihoğlu, doğa sevgisi ve çevre bilincinin çouk yaşlarda kazandırılmasının hayati önem taşıdığını da ifade etti.

Çocukların meraklı gözlerle tanıklık ettikleri organizasyonda, ekilen tohumlarla yepyeni umutları yeşertecek ilk adım atılmış oldu.

1992 yılından beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve doğaya saygı çevrçevesinde inşaat sektörüne öncelük etmeye ve örnek olmaya devam eden Hacısalihoğlu inşaat, güvenle ve keyifle yaşanılacak mekanlar inşaa etmektedir. Birinci sınıf kaliteden taviz vermeyen Hacısalihoğlu İnşaat toplum için güvenli, çağdaş ve estetik yaşam ortamları oluştururken, tamamladığı her dairenin ardından ektiği 10 fidanla da doğaya katkı sağlmaya devam etmektedir.

1971 Trabzon doğumlu olan Erkan Hacısalihoğlu’da hayatı boyunca çok çalışmayı, dürüstlüğü ve paylaşmayı ilke edinerek, eğitim ve iş hayatı boyunca pek çok bayarışa imza attı. Sosyal sorumluluk projeleriylede gündeme gelen Hacısalihoğlu bu alanda aldığı ödüllerle de takdir gördü.

Aldığı ödüller arasında; ”Yılın girişimcisi”, ”En iyi çıkış yapan inşaat firması” ve ”Türk Toplum Hayatında İz Bırakanlar” gibi pek çok değerli ödüle layık görüldü.

Yorumlar kapalı.