Durmuş Ali Torlak’ın Maltepespor Sevgisi

Abone Ol
Daha Fazla

Geçtiğimiz günlerde şampiyon olan Maltepespor’un atkısını MHP İstanbul 1. bölge Milletvekili ve adayı Durmuşali Torlak’a, Haberde İmza Gazetesi İmtiyaz sahibi ve Maltepespor yöneticisi olan Sevgi Özdemir tarafından Maltepespor atkısı hediye edildi.

Kendisine hediye edilen şampiyonluk atkısı için teşekkür eden Torlak, Büyük Önder Atatürk’ün Muvaffak olmak için her türlü yardımdan ziyade bütün milletçe sporun mahiyeti, kıymeti anlaşılmak ve ona kalbten sevgi göstermek, onu vatanî vazife sayma lâzımdır söylemini belirterek, gençlerin spora teşvik edilmesi gerektiğini vurguladı.

MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili ve Adayı Durmuşali Torlak, sporun birey üzerinde, dolayısıyla aile ve toplum üzerindeki etkisini ve bunun oluşturduğu ambiyansın üzerinde durdu. Sporla uğraşan kişilerin enerjisini, bilgisini, deneyimini, tecrübesini, gücünü iktisatlı bir şekilde kullanmayı, zamanı yönetmeyi başarabildiğinin altını çizen milletvekili Torlak, ”Spor yapan herkesin aslında iyi bir yönetici olduğunu da gönül rahatlığı ile ifade edebilirim. Bu anlamda spora ilgi duyan gençlerimizin sayısını mutlaka attırmalıyız.Gençlerimizi yetenekleri doğrultusunda spor yapmaya teşvik etmeliyiz.

Bir kitle sporu olan futbol tüm dünyada olduğu gibi Ülkemiz inde vazgeçilmezlerindendir.

Maltepe ilçemizi şampiyonlukla taçlandıran genç futbolcuları, teknik ekibi, yöneticileri, taraftarları ve tüm maltepelileri en kalbi duygularımla kutlar, onların şampiyonluk coşkusuna yürekten ortak olup, yeni sezonda başarılarının devamını diler, sevgi ve selamlarımı iletirim” şeklinde konuştuktan sonra Haberde İmza Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Maltepespor Yönetim kurulu üyesi Sevgi Özdemir tarafından hediye edilen şampiyonluk atkısını aldı.

Yorumlar kapalı.