Başkan Zengin Dünya Barışını Ödüllendirdi

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Altayçeşme Mahallesi’ndek Yaşamkent Sitesi Bahar Şenliği’nin açılışını yaptı. Belediye Başkanı Mustafa Zengin, bahar şenliğinde sitenin düzenlediği “dünya barışı” konulu resim yarışmasında derece alan çocuklara ödüllerini verdi.

Başkan Zengin, resim yarışmasının konusunun hepimiz için çok anlamlı olduğunun altını çizerek, “genç nesiller olarak dünya barışını çok güzel ifade etmişsiniz, biz büyüklerin sizlerden örnek almamız gerek. Gösterdiğiniz özene hayran kaldım, başarılarınızın her alanda devamını diliyorum” dedi.

Başkan Zengin, bahar şenliğinde, site sakinlerinden 3 engelli vatandaşımıza daha tekerlekli sandalye verdi. Belediye Başkanı Zengin, tekerlekli sandalye kampanyasına katkıda bulunan öğrenciler ve okullara teşekkür plaketlerini de vererek, bahar şenliğinde site sakinlerinden gelen çeşitli soruları cevaplandırdı. Mustafa Zengin, Efe Boz Çocuk Parkı’nda düzenlenen şenlikte Efe Boz’un annesi ve site sakinleriyle birlikte bir süre sohbet etti.

Başkan Zengin, birlikte fotoğraf çektirmek için etrafını saran genç site sakinleri ile birlikte sucuk ekmek sırasına girdi ve çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar kapalı.