Köksal Köse Yeniden Tuzlaspor Başkanı Seçildi

Abone Ol
Daha Fazla

İşadamı Köksal Köse tek aday olarak girdiği Tuzlaspor kongresi’nde 58 delegenin oylarını alarak yeniden Tuzlaspor Kulüp Başkanı oldu.

Denetleme raporları ve 2011-2012 bütçesinin okunması ve delegeler tarafından oylanmasının ardından geçilen kongrede bir konuşma yapan Köksal Köse, daha önce başkanlık yapan Uğur Akçadağ ve Memiş Güney’e teşekkür ederek, ” Kulübe verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Kulübü bir yerden bir yere alıp götürmekte bir iştir. Emeklerine sağlık diyorum” dedi.

Yeni yönetim kuruluyla ilgili bilgiler de veren Köksal Köse, ” Oluşturduğumuz yönetim kurulu lisetesinde olsun olmasın, kulübümüzde görev almak isteyen kim olursa bu listede, görev talebinde bulunabilir. Tuzlaspor’a kim destek olmak isterse, biz bundan mutlu oluruz. Yeterki hizmet etmeyi kendisine görev saysınlar” dedi.

Bütün delegelerin konuşmasının ardından yeniden Tuzlaspor Başkanı seçilen Köksal Köse, bir teşekkür konuşması yaptı. Köse, ” Tuzlaspor’un en kötü zamanlarında yanında olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Tuzlaspor’umuza yeni yetenekler kazandırmak için çalışacağız” dedi.

Tuzlaspor’un yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor;

Yönetim Kurulu Asil Üyeler;
1. Köksal Köse
2. Şevkettin Sonay
3. Ahmet Çakırağa
4. Mustafa Akman
5. Avni Rakıcı
6. Fuat Kulaçoğlu
7. Abdulmuttalip Örs
8. Caner Yücel
9. Nur Öztoprak
10. Mehmet Al
11. Hasan Özçelik
12. Kubilay Köse
13. Hakan Hamdi Manici
14. Erkan Yavuz Atagün
15. Zekeriya Tutar
16. Kemal Zora
17. Hatice Bayram
18. Sertan Özcan
19. Önder Hamza
20. Serkan Lostar
21. Cüneyt Baran

Yorumlar kapalı.