Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Metin Külünk Gazetemizi Ziyaret Etti

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Metin Külünk Gazetemizi Ziyaret Etti. Sabahın erken saatlerinde Maltepe’de esnaf ziyaretlerine başlayan KÜLÜNK saat 09.30’da Maltepe Meydanında düzenlenen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı törenlerine katıldı.

Daha sonra Güven İş Merkezinde esnaf ziyaretlerine devam eden KÜLÜNK beraberinde Ali İhsan Yeşilkaya, Mennan Tor ve Teşkilat mensuplarıyla birlikte gazetemizi de ziyaret etti.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Tükek ile sohbet eden KÜLÜNK: ”Dünya bir değişim yaşıyor. Bu değişime ayak uyduramayan ülkeler kara talihlerini yaşamak zorundalar. Türkiye 1923 yılında Dünyadaki değişimleri görmüş Türkiyeyi Cumhuriyetle taçlandırmıştır. Atatürk’ün o günlerde gördüğü ve taraf olmamız gerektiğini işaret ettiği yer batıdır. Atatürk’ün bu öngörüsü bugünlerde de Ak Parti’nin öngörüsüdür. İleriyi hesaplayamayan ülkeler tarihin kaybedenler sayfasında yerini alacaktır.

Ak Parti bu vizyona uygun 2023 hayali kurmuş, bu hayal etrafında topluca seferberlik başlatmıştır. Cumhuriyetimizin 100. yılında Türkiye Dünyanın 10. büyük ekonomisi olmaya mecburdur. Bunu sağlayacak olan araçta Anayasal değişikliklerdir.” dedi.

Daha sonra Güven İş Merkezindeki esnaf ziyaretlerini tamamlayan Metin Külünk, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçesini de ziyaret ederek çalışmalarını tamamladı.

Yorumlar kapalı.