Gürsel Tekin ve İlhan Cihaner Maltepe’de

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Adayı İlhan Cihaner Maltepe CHP’yi ziyaret ettiler.

Ziyarette bir konuşma yapan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin şunları söyledi. TEKİN: "12 Haziran sabahı Türkiye’de tüm umutlar yeniden yeşerecek. Cumhuriyet Halk Partisi halkla beraber iktidarı kuracaktır. Türkiye’nin Başbakanı Tayyip bey lastiği patlamış araba gibi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na saldırmaktadır. Şimdi Sayın Başbakan’a soruyorum." diyen Gürsel Tekin sözlerine şöyle devam etti.

TEKİN: "Bizim geçmişimiz Cumhuriyetle başlar. Bizim geçmişimizde Atatürk var, İnönü var, Baykal var. Bizim geçmişimizde Halk var halk diyen TEKİN sizin geçmişinizde kayıp trilyonlar var, şeyhler müritler dervişler var. Sizde kirlenmiş gömlekler var. Bizim giydiğimiz gömlek Cumhuriyetin gömleğidir. Bu gömlekler asla çıkarılamaz, asla kirlenmez. Çünkü Cumhuriyet sonsuza kadar yaşayacak bunu da Cumhuriyet Halk Partisi kuracaktır." dedi.

Daha sonra Esnaf ziyareti de yapan Gürsel Tekin ve İlhan Cihaner beraberlerinde İstanbul İl Başkanı Bahri Şahin olmak üzere seçim otobüsü üzerinden Maltepelileri selamladılar.

Yorumlar kapalı.