Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatından Büyük Çıkartma

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatı dün sabah saatlerinde Maltepe’ye bir çıkartma yaptı. 18 Mahallede 18 ayrı aday ve Belediye Başkanlarıyla birlikte esnafı dolaşan Ak Partililer akşam saatlerinde görevleri bitmiş olarak İlçe Başkanlığının önündeki AK KAFE’de toplandılar.

Seçimde Ak Parti Milletvekili Adaylarının A TAKIM kadrosunda yer alan Ak Parti İstanbul 1. Bölge 2. sıra Milletvekili Adayı İdris Güllüce, 4. sıra adayı Erol Kaya, İsmet uçma, Osman Boyraz, Metin Külünk, Serkan Bayram, Alican Taşçı, A.Berat Conkar, Oktay Saral, Muhammed Bilal Macit olmak üzere bu Milletvekili Adaylarına seçim çalışması dönüşü plaketle teşekkür edildi.

18 Mahallede çıkarma yapan Ak Parti Maltepe Teşkilatının bu organizasyonuna 1. Bölge SKM Başkanı, Başkan yardımcıları, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Atilla Üstündağ, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ile Ak Partinin teşkilat mensupları da katıldı.

Daha sonra bu çalışmalara katılan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ‘a da teşekkür plaketi verildi.

Toplantıda bir konuşma yapan Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Atilla Üstündağ: ”Bugün Maltepe’yi bir boydan bir boya, bir baştan bir başa arşınladık. Gitmedik kapı, sıkmadık el bırakmadık. Elimizdeki tüm seçim propaganda malzemelerini halkımıza ulaştırdık. Umuyorum ki 12 Haziran sabahı Ak Parti Maltepe’de birinci parti olacaktır. Bu güzel günümüze katılan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar kapalı.