Kemal Kılıçdaroğlu Maltepe’de

Abone Ol
Daha Fazla

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe’de halka seslendi. Konuşmasına miting alanındaki pankartları okuyarak başlayan Kılıçdaroğlu, sık sık hükümete yüklendi.

Daha sonra konuşmaya şöyle devam etti KILIÇDAROĞLU: “Hepsi köşeyi döndü. Şimdi sıra geldi halkın iktidarına. Rantın hortumlarını kesip halka vereceğim. Üretici artık oltaya gelmeyecek. Hepimiz ülkenin güzelliği için üretmesi için çaba harcayacağız çalışacağız. Ben günde en az 16 saat çalışıyorum. Sizden 10 dakika CHP için çalışmanızı istiyorum. Söz veriyormusunuz?” dedi.

Türkiye’nin 81 ilini gezeceğini söyleyen Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Hakkari’ye gittim adamların ezberi bozuldu, Bitlis’e gittim ezberleri bozuldu. Benim hedefim vardı söyledim 81 ile gideceğim. 1 kişi bile beni dinlemeye gelse ayağına gideceğim. Ona yeni Cumhuriyet Halk Partisi’ni anlatacağım, halkçı CHP’yi, ezilenden yana olan CHP’yi, özgürlükten yana olan CHP’yi anlatacağım. Şimdi bir şey söyleyeceğim Recep Bey yine bozulacak. Allah’ına kurban Maltepe diyorum.” dedi.

Yorumlar kapalı.