Maltepespor Kongresi Yapıldı

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepespor Kulübü Kongresi Prof.Dr.Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Divan Başkanlığını Ali Tanrıyaşükür, katipliğini Sevgi Özdemir, ve Av. Alper Sağın yaptılar.

Kongrede ki tüm üyelerin oylarını alan Nuri Erkoç: “Şuanki hedefimiz 2. lig. 280.000TL cebimden para harcadım, bu yıl da yeni yönetimimizle bu işin altından kalkacağız.” dedi.

SGK’ya 143.500TL, Maliyeye 177.000TL, TFF’ye 352.000TL geçmiş dönem borçlarının olduğunu söyleyen Başkan Nuri Erkoç, bu yıl tahmini bütçemiz 2.200.000TL olacaktır dedi. Çok iyi bir kadronun olduğunu, takviyelerle yeni sezonu da şampiyonlukla kapatmak ve Maltepespor’u 2.Lig’e taşımak istiyoruz. dedi.

Başkan Nuri Erkoç’un açılış konuşmasının yapacağı sırada Maltepespor taraftarları “ÇIKARTSANA DIŞARI” “MAKSEV’İ UNUTMA” yazılı pankartları açtıktan sonra “TARAFTARIZ BİZ ÇEKERİZ ÇİLE, SAKIN YANLIŞ YAPMAYIN BİZE” diye bağırdıktan sonra salonu terkettiler. Başkan Nuri Erkoç’un şampiyonluk gecesinde taraftarları dışarı çıkartma talimatı vermesinden dolayı protesto edildiği düşünülüyor.

Maltepespor Yeni Yönetim Kurulu:
Nuri Erkoç (Başkan) Azmi Oktay, İsmet Yalçın, Ali Şahsuvaroğlu, Şeref Çolak, Fadıl Terzi, Murat Devran, Turhan Şalva, Naci Selvi, Cantürk Kaptan, Kadir kömürcü, Avni Rakıcıoğlu, Sedat Erten, İlhan Özüpekoğlu, Ergün Işıkel, Ahmet Özcan, Hüseyin Koca, Ziya Yılmaz, Nursan Selçuk, Abdullah Efendiler, Turan Şahinoğlu, Muhsin Gülsuyu, Haluk Özsaraç, İdil Çelikel, Halil Öztürk, Hatice Ürel, Zeki Temel, Alper Araz, Ömer Erdaş, Erkan Hacısalihoğlu, Ergün Kılıç, Muhammet Çavuşoğlu, Sedat Şahin, Fikret Celenk, Ali Öz, Mustafa Ekşi, Aydın Sertkaya

Yorumlar kapalı.