MURAT KAPAN İLÇELERE ÇIKARMA YAPTI

Abone Ol
Daha Fazla

İlçelere çıkarma yapan Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Murat KAPAN, üç günlük yoğun programında İstanbul’dan kendini desteklemeye gelen misafirler ve partisinin Kahramanmaraş örgütü ile Nurhak, Elbistan ve Narlı’da gezmedik belde, köy ve mahalle bırakmadı. Bu yoğun çalışma programında esnaf ve ev ziyaretlerinde de bulunan Murat KAPAN, Nurhak ve Elbistan’da düzenlediği mini mitinglerle de seçmeni coşturdu.

Kahramanmaraş Merkez İlçe’de seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Milletvekili Adayı Murat KAPAN, Kahramanmaraş’ın içlerinde yaptığı farklı çalışmalarla seçmen üzerinde adeta sinerji yarattı.

Beraber yola çıktığı Milletvekili adayları, il, İlçe Yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları üyelerinden oluşan ekiple Nurhak, Elbistan ve Narlı’da halka seslenen KAPAN, Kahramanmaraş’a gizli bir elin hizmeti engellediğini söyleyerek Kahramanmaraş’ın ve ilçelerinin hak ettiği hizmeti alamadığından yakındı.

Kahramanmaraş’ın ve ilçelerinin başlıca sorunlarını ayrı ayrı dile getiren KAPAN, Nurhak’ta banka, hastane ve lise olmadığına, Elbistan’da, termik santralin bölge halkına ve doğaya verdiği zarara rağmen santralde çalışan işçilerin ise Elbistan’dan Kahramanmaraş’tan değil dışarıdan başka illerden alındığına, bu yanlış ve tezat uygulamaları ne Kahramanmaraş’ın nede ilçelerinin hak etmediğine, Narlı da çevre yolu sorunu, sağlık merkezinin yetersizliğine dikkat çekerek, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında bunların değiştirileceğini ve var olan imkânların Kahramanmaraş’ın Kahramanmaraşlının hizmetine sunulacağı sözünü verdi.

Kalkınmada ön sıralarda olan kentimiz maalesef ki eğitimde, sağlıkta çok çok geride kalmıştır. İşsizlik ise Türkiye ortalamasının üzerindedir.
Şimdi soruyorum yetkililere, Ey iktidar! En çok oy aldığım şehir, AKP’nin kalesi diye övündüğün Kahramanmaraş’a layık gördüğün, yakıştırdığın hizmet anlayışı bumu? Yoksa ben oyumu alırım Kahramanmaraşlıya da oyunumu oynarımı diyorsun? Eğer ki böyleyse bil ki Maraşlı artık uyandı senin yalanlarına da boş vaatlerine de inanmıyor zaten 12 haziran seçimlerinde de iktidara gereken dersi verecektir.

Her fırsatta Kahramanmaraş’ın sorunlarını dile getiren, AKP’nin Kahramanmaraş’a iki dönemde getiremedikleri tüm hizmetleri Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında yapacakları sözünü veren Murat KAPAN, ‘’Karanlığın en yoğun olduğu zaman aydınlığa en yakın zamandır… Bu demektir ki Cumhuriyet Halk Partisi İktidarında halkımızı AKP’den ve onun yandaşlarından kurtaracağız. Bunu yaptığımız çalışmalarımız da ve miting de gördük, bu coşkuyu beraber yaşadık. Bize güç ve coşku veren miting bazılarına korku verdi. Korkunun ecele faydası yok. 13 Haziranda hep birlikte bunları yolcu edeceğiz.
Kahramanmaraş bu sefer hakkını arayacak, AKP’ye güzel bir ders verecektir.
Cumhuriyet Halk Partisi varsa herkes için var diyoruz. Halkın iktidarını birlikte kuracağız. Bunun için artık aydınlanma zamanı diyoruz, Cumhuriyet Halk Partisi zamanı diyoruz.

Bizim güzel bir sloganımız var, insanlarımızda bunu çok sevdi. “SEVDAMIZ MARAŞ, DAVAMIZ MARAŞ, BU SEFERDE CHP’YE OY VER ARKADAŞ”
Bu seçimlerde el ele, gönül gönüle bir zafer yaşayacağız. Umut ediyorum ki 13 Haziran da sizlerinde desteğiyle Cumhuriyet Halk Partisi İktidar, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’ da Başbakan olacaktır’’dedi.

Yorumlar kapalı.