BAŞBAKAN ERDOĞAN MALTEPE’DE

Abone Ol
Daha Fazla

Başbakan Maltepe’de binlere seslendi

Maltepe’de seçime birgün kala son mitinginden bir öncesini gerçekleştirdiği Maltepe’de gördüğü yoğun kalabalık Başbakan Tayyip Erdoğan’ı memnun etti.
Maltepe Meydanında gerçekleşen Mitingde konuşan Başbakan R.Tayyip Erdoğan,seçimlerde Maltepe’de CHP’den rövanşı alacaklarını söyledi.

Seçim programı çerçevesinde gerçekleştirecekleri çalışmaları tüm yurtta anlattığı gibi Maltepe’de de anlatan başbakan Erdoğan,Maltepe’de sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılacak olan devlet hastanesinin engellendiğini söyledi.

Partililerin sloganları arasında CHP’yi, MHP’yi ve BDP’yi sık sık eleştiren Başbakan Erdoğan, Maltepe CHP İlçe Başkanlığı’ndan sallandırılan Türk Bayrağı için ”Sallayın sallayın burada birşey olmaz” diyerek gönderme yaptı.

Başbakan R.Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a şampiyon olan Maltepespor’un atkısı Maltepespor taraftarları tarafından hediye edildi.Başbakan ve eşi miting boyunca atkıyı taktılar.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Maltepe mitinginde Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İBB Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ve AK Parti Maltepe ilçe Başkanı Atilla Üstündağ yanında hazır bulundular.

Yorumlar kapalı.