BAKAN BAĞIŞ " BEN ARTIK MALTEPESPOR TARAFTARIYIM"

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepespor Basın Sözcüsü Sevgi Özdemir tarafından gönderilen yazılı açıklamada bir süre önce Maltepespor’u ziyaret eden ve üye olan Egemen Bağış’ın Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı ziyaretinde ki konuşmasına yer verildi. Sevgi Özdemir tarafından gönderilen basın bülteninde yer alan ifadeler ise şöyle;

12 Haziran seçimleri sonrasında Maltepe’ye ziyaretlerde bulunan Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış seçim çalışmaları sırasında Maltepespor’a ziyarette bulunarak Maltepespor’u ilk ziyaret eden Bakan unvanını almıştı. Seçim sonrası Maltepe’ye verdikleri destek için teşekkür ziyaretinde bulunan Bağış Ak Parti İlçe Teşkilatı ziyareti sırasında yaptığı konuşmasında “Maltepespor’u ziyaret eden ilk Bakan olmaktan onur duyuyorum “ dedi.

12 Haziran Genel Seçimleri sonrasında seçmenlerine teşekkür etmek için Maltepe’ye ziyaretlerde bulunan Bakan Bağış, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı ziyareti sırasında Maltepespor’ dan bahsetti. Egemen Bağış “ Cumhuriyet ile aynı yaşta olan Maltepespor’ u ilk ziyaret eden ilk Bakan olmaktan onur duyuyorum. Maltepe’de seçim döneminde pek çok anılarım oldu. Bundan böyle bende Maltepespor taraftarıyım. Maltepespor’u seveni de sevmeyeni de seveceğiz. 4 yıllık görev sürem içerisinde mütemadiyen Maltepespor’a her türlü desteği sunacağım. Maltepespor’a 3. Lig’de başarılar diliyorum ” dedi. Öte yandan Mayıs ayında Maltepespor’u ziyaret eden Bağış Maltepespor’un üyesi olmuştu.

Yorumlar kapalı.