Ak Parti’de Yaprak Dökümü

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı alal acele İcra Kurulu’nda değişikliğe gitti. Seçimi teşkilatın başarısı olarak değerlendiren İlçe Başkanı Atilla Üstündağ’ın seçimden hemen sonra bir değişikliğe gitmesi yadırgandı!

Dün gece itibariyle yapılan değişikliğe göre Halkla İlişkiler’den sorumlu Başkan Yardımcısı, Ak Parti Teşkilatı’nın en çalışkan ve en sevilen Başkan Yardımcısı Tülin Sayın’ın görevden alınması Ak Parti camiasına bomba gibi düştü. Ak Partililer gazetemizi arayarak bu durumu protesto ettiler.

Yine Ak Parti’nin en sempatik ve en beyfendi kimliği Abdülmennan Tor’da Basın ve Medyadan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinden alındı. Beyfendi kimliği ile tanınan Abdülmennan Tor’un da İcra Kurulundan ayrılması Ak Parti’de neler oluyor sorusunu gündeme getirdi.

Başarılı diye adlandırılan seçimin ardından Ak Parti’de ki revizyondan İlçe Teşkilat Başkanı Yılmaz Erten’de bu görevinden uzaklaştırıldı. Bunların yerine Ahmet Öcal, Osman Demir ve Selahattin Ölmez görevlendirildiler. Ak Parti’de ki bu kritik görevler almaları Genel Merkez yakından takip ediyor.

Yorumlar kapalı.