Ak Parti İlçe’den Gazetemize Ziyaret

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Tanıtım Medya Başkanı Osman Demir ile Başkan Yardımcısı Ahmet Öcal gazetemizi ziyaret ettiler.

Tanıtım ve Meyda Birim Başkanlığına getirilen Osman Demir ziyarette şunları söyledi. Demir : " Biz Ak Parti olarak basın mensuplarımıza karşı bilgi aracı gözüyle bakıyoruz. İlçemizde yayın yapan gazetelerimiz ve internet sitelerimiz ile sağlıklı ve doğru haber akışını düzenlemekle görevliyim. Bu görevi yaparken gazeteci arkadaşlarımızdan bize her konuda yardımcı olmalarını bekliyoruz. Çünkü hepimizin yaşadığı ilçe Maltepe. Bu konuda iyi bir iletişim sergilenmesini bekliyorum. " dedi.

Ziyarette sorunların iletişim yoluyla çözülmesinin gerekliliği üzerinde fikir beyan eden Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Öcal : " Maltepe basını özverili ve çalışkan basındır. Her türlü sorunun çözülmesi için elden geleni yapacağız. " dedi.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Tükek ise yeni görevlerine atanan Başkan Yardımcıları Osman Demir ve Ahmet Öcal’a başarılar diledi.

Yorumlar kapalı.