Başkan Zengin MASİAD’ın Kahvaltısına Katıldı

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin MASİAD’ın kahvaltısına katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Zengin : ” Biz, sivil toplum kuruluşlarıyla şehire hizmet etme onurunu yaşamak istiyoruz. 2 yıldır Fındıklı’nın okul sorununu çözmek için çabalıyorum. Bu sorunu çözerek 1 Meslek Lisesi, 1 İlkokul yaparak yeni öğretim yılına yetiştiriyoruz. Bağışçılarımız sağolsun. Benim genel başkanım Maltepe’ye geldiğinde Belediyemiz hizmetlerini kendisine anlattım. O miting de belediye hizmetlerimizi yok saydılar. Daha sonrada Başbakan Maltepe’ye geldi ve bizim Devlet Hastanesini engellediğimizi söyledi. Belediye olarak bir hizmetin Maltepe’ye gelmesine engel olmamız söz konusu değil. Başbakanımız yanlış yönlendirildi. Bende kendisine durumu anlatan bir mektupla gerçekleri açıkladım. ”

Başkan Zengin ” Süreyya Paşa Vakfı’ndan 9 trilyonluk bir para elde ettik. Kamulaştırma ile ilgili bu parayla Zümrütevler Konuk evi satın aldık. Küçükyalı’da Erkek Öğrenci Konuk evi satın aldık. Yakında bunlarda hizmete açılacaktır. ”

Bahadır Erdoğdu : ” Engelliler Merkezi için 2 yıl hukuk mücadelesi verdim ve sonunda hukuku kazandık. Biz halkımız için, çocuklarımız için mücadele ediyoruz. Kamuoyunun gerçekleri bilmesini istedik. Ben halk için, yavrularımız için çırpınırken, taş üstüne bir taş koyma çabasında iken bu tip söylemler bizi yaralıyor. ” dedi.

Başkan Zengin bir soru üzerine Altayçeşme’de yapımına başlanacak olan Kapalı Spor Salonu ve Yüzme havuzuyla ilgili ihale işlemlerinin tamamlandığını, yakında bu projeninde boy verip, filizleneceğini söyledi.

Yorumlar kapalı.