Lezzetin Yeni Adresi

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe’de sağlıklı ve Huzurlu bir ortamda yemek yemek isteyenlerin yeni adresi olan ELİT DÜRÜM hizmete açıldı. Maltepe Atatürk Caddesi Bahçe Sokak üzerinde bugün öğlen saatlerinde açılışı yapılan mekana Maltepe’nin tanımmış simaları katıldı.

Düzenlenen açılış töreninde misafirlere ustasından kebap ikram edildi. Açılışa katılan misafirleri ile tek tek ilgilenen Mekan sahibi Olcay Yılmaz ikram kebap ustası tarafından yapılan yiyecekleri kendisi ikram ederek misafirleri ile ilgilendi. ELİT DÜRÜM’ün açılışını Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Nimet Karabulut, CHP Maltepe İlçe Başkanı Lütfü Binici, Eski başkan yardımcılarından Cemal Atagül, Maltepe Belediyesi Meclis Üyeleri ve İstanbul’dan Milletvekili aday adayı olan ancak Kahramanmaraştan aday gösterilen Murat Kapan birlikte gerçekleştirdiler.

Açılışa Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Nail Çiftçi, CHP Maltepe İlçe Başkanı Lütfü Binici ve Meclis üyeleri de katıldı.

MEKAN SAHİBİ YILMAZ’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Vatandaşların sağlıklı ve nezih bir ortamda aileleri ile birlikte keyifli bir yemek yemenin tadına varmaları için ELİT DÜRÜM’ü açmaya karar verdiklerini ifade eden Olcay Yılmaz ayrıca mekandan elde edilecek olan aylık gelirin yüzde 5’ini maddi durumu olmayan 3 engelli çocuğa vereceklerini ifade ederek “ Buradan elde edeceğimiz gelirin yüzde beşini maddi durumu olmayan 3 engelli kardeşimize vermeye karar verdik. Ancak bu paraları onlara elden vermeyeceğiz. İsimleri belirlenen kardeşlerimizde buranın anahtarları olacak ay sonunda gelecekler ve kendileri için ayrılan kasadan paralarını kendileri alacaklar ve yemeklerini yedikten sonra keyifli bir şekilde gidecekler. Burada ki amacımız bu insanları afişe etmeden gereken yardımı kendi çapımızda yapmaktır” dedi.

Yorumlar kapalı.