Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Çelik

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Çelik hem devlet memurluğu yapıyor, hemde Türkiye’nin sayılı eğitim kurumlarında ”Drama, etkili konuşma ve Hitabet” derslerine girerek başarılarına başarı ekliyor.

Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Çelik aynı zamanda Günhan Koleji’nde Drama Eğitmenliği ve IMC Kurumsal Eğitim Çözümleri işletmesinde de etkili konuşma ve hitabet dersleri veriyor.

Aynı kurumda yaratıcı drama ve iletişim çatışmalarının çözümü Türkçe resmi yazışmalarda dil , üslup derslerine de bizzat katılan Dilek Çelik hem devlet memurluğunu hemde eğitim alanına verdiği hizmetlerle dikkat çekiyor.

Oysa 657 sayılı devlet memurları kanunu devlet memurlarının herhangi bir yerde çalışamayacağını hükme bağlıyor.

– Şimdi Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin’e Soruyoruz;

Dilek Çelik’e tanıdıgınız bu kolaylıktan diğer devlet memurları da yararlanabilir mi?

Mesela bir memur mesai sonrası; kahvehanede , barda , pazarda, dersanede, hastanede veya herhangi bir iş’te çalışabilir mi?

www.gunhankoleji.k12.tr” ve ”imc-tr.com” internet adreslerinde kadrolu eğitmen olarak kamuoyuna takdim edilen ve orada verdiği dersleri sıralayan İmc ve Günhan Kolaji ile görüşüp Dilek Çelik hakkında kanunun emrettiği kuralları uygulayacak mısınız?

– Maltepe Kaymakamı ve Maltepe Milli Eğitim Müdürüne Soruyoruz;

Hem devlet memuru hemde memurların amiri görevinde Maltepe Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yapan Dilek Çelik aynı zamanda Günhan Koleji’nin nasıl kadrolu eğitmeni oluyor?

Günhankoleji.com internet adresinde kadromuz diye takdim edilen Dilek Çelik’le ilgili Günhan Kolejimi devleti kandıyor yoksa Dilek Çelik mi ?

– Günhan Koleji yetkililerine soruyoruz;

Kolejinizde drama eğitmeni olarak lanse ettiğiniz Dilek Çelik’le ilgili nasıl bordro düzenliyorsunuz?

657 sayılı devlet memurları kanunlarına göre Dilek Çelik kurumunuzda nasıl kadrolu oluyor. Yoksa Dilek Çelik kurumunuzda kaçak olarak mı çalışıyor?

Kadrolu drama eğitmenimiz diye internet sitesinde yaptığınız reklamla halkı kandırmıyor musunuz?

Rekabet kurallarına aykırı davranmıyor musunuz ?

Kadrolu drama eğitmenimiz die ilan ettiğiniz Dilek Çelik ücretlerini sizden nasıl alıyor ?

10 Parmağında 10 Marifet olan Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Çelik “denetlemekle yükümlü olduğu” Günhan Koleji’nde nasıl kadrolu drama eğitmenliği yapar?

Kazandığınız parada gözümüz yok, ancak kanunlara karşı hile yöntemine başvuran bir kişi Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcılığı koltuğunda bundan sonra nasıl oturacak?


http://www.gunhankoleji.k12.tr/kadro.htm

Yorumlar kapalı.