MHP’li Yöneticilerden Olay Gazetesi’ne Ziyaret

Abone Ol
Daha Fazla

MHP Maltepe İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Olay Gazetesi’ni ziyaret ettiler.

Son günlerde basında ve kamuoyunda yer alan haberlerin yanlış ve çarptırılmış olarak yer aldığını ve kamuoyunun yanlış bilgilendirildiğini ifade eden 11 kişilik MHP İlçe Yönetim Kurulu Heyeti ”Eski Başkanımız Coşkun Erbaş atama ile göreve gelmiştir. İl Merkezi ile görüşülerek istifa etmiştir.

İlçe yönetimi ikinci başkanı Sayın Hakan Uğur vekaleten ilçe başkanlığı görevini yürütmektedir. Olay Gazetesi’nde ve www.istanbulolay.com internet adresinde yeni bir yönetim oluşturuldu gibi yorumlar yapılmaktadır, bu yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır ve doğru değildir.

Olay Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Tükek ”MHP Maltepe İlçe Başkanı Coşkun Erbaş’ın görevden alındığını ve dolayısıyla ilçe yönetiminde görevinden alındığını zannediyorduk.

Dolayısıyla yönetiminde kendiliğinden düşmüş olacağını düşünüyorduk.

Ancak ifadelerinizden anlıyoruz ki, MHP’de sadece ilçe başkanı istifa etmiş fakat mevcut yönetim görevinin başında ve 2.Başkan Hakan Uğur’da başkan vekili olarak Maltepe İlçe Başkanlığı görevini yürütmektedir” dedi.

MHP Maltepe İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinden;
Umut Sıy (İlçe Sekreteri), Ramazan Daşlı (Başkan Yardımcısı), Kurtuluş Aybirdi (Başkan Yardımcısı)
Mehmet İnan, Bülent Elbir, Servet Daştan, Önder Dağlıgil, İlyas Kaya, Ömer Çakıroğlu, Hayri Vardal, Burak Hasoğlu Olay Gazetesi’ni ziyaret ettiler.

Yorumlar kapalı.