Mavi Tenis Akademi Maltepe’nin İmajını Yükseltecek

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe’de yapımı tamamlanan Akademik Mavi Tenis Kulübü Dragos’da hizmete girecek.

Yaklaşık 10 dönüm arazi üzerine kurulan 8 Tenis Kortunu barındıran tesislerde şimdiden Türkiye Tenis Federasyonu karşılaşmaları yapılıyor.

Mavi Tenis Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Hatica ÜREL gazetemize şu açıklamalarda bulundu. ” Mavi Tenis Akademi olarak Dragos yerleşkemizde 8 teniz kortu (toprak saha) gençlerimiz, amatör ve profesyonel tenisçilere hizmet veriren bu tesislerde uluslararası Tenis turnuvaları, Milli tenis federasyonunun müsabakaları, yerli ve yabancı tenisçilerimize hizmet vererek, Maltepemizin tenisle tanıtılmasına büyük katkı sağlayacaktır. Bu tesislerimiz aynı zamanda yarınların tenisçilerini yetiştiren bir kulüp olacaktır. 2011-2012 Tenis sezonunda 250 sporcumuzu yetiştirmeyi hedefliyoruz. ” diyen Yönetim Kurulu Başkanı Hatice ÜREL ” Tenisi severek, sevdirerek ve Maltepemizin imajına imaj katacağız. ” dedi.

Mavi Tenis Akademi Direktörü Nejdet Duyar’da ” Bünyemizde tüm yetiştirme yurtlarındaki kimsesiz çocuklar ücretsiz istifade etmektedir. ” dedi. Duyar ” Tesislerimiz içerisinde dinlenme salonları, fitness center, duş kabinleri ve Türkiye’de hiç bir yerde bulunmayan çim kortlarımız da tesislerimizde mevcuttur. ” diyen Duyar Maltepemizin uluslararası arenada tenis kortları ile anılacağını, Maltepemizin gelişmesine katkı sunacağını kaydetti. İleri zamanlar da burayı Akademik eğitim veren bir okula döndürmek istiyoruz diyen Duyar ” Teniste Altın Raketler çıkarmak gayesindeyiz. Bunuda başarıcağımıza inanıyorum ” dedi.

Yorumlar kapalı.