CHP Maltepe İlçe Gençlik Örgütü Topluca Görevden Alındı

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

5 Ay önce göreve başlayan Ali Özgür KARAOĞLU başkanlığındaki CHP ilçe gençlik örgütü yönetim kurulu görevden alındı. Ali Özgür KARAOĞLU tarafından gazetemize yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi.

Seçimlere 20 gün kala şok bir kararla nedeni anlaşılmadan görevden alınan İl Gençlik Örgütü Başkanlığının yerine atanan yeni gençlik kolu yönetimi , seçim sonrasında yapmış olduğu görevden almalara Maltepe’yi de ekledi.Gerekçe belirtilmeden Beyoğlu, Sultangazi,Üsküdar,Kartal,Sarıyer ve Arnavutköy ilçe örgütlerini de görevden alan yeni yönetimin kararları, akıllara gençlik içerisinde tasfiye çalışması mı yapılıyor sorusunu akıllara getiriyor.

Görüşlerini aldığımız Ali Özgür Karaoğlu alınan bu kararların hiç birinin kendilerini bağlamadığı ve görevde olan İl Gençlik Kollarını tanımadıklarını, önümüzde ki günlerde örgütün alacağı kararlar doğrultusunda çalışmalara devam edeceklerini ileten Ali Özgür Karaoğlu bu süreçten sonra Maltepe Gençlik Örgütünün Üst kurulun aldığı kararların kendilerini ilgilendirmeyeceği ve örgüt iradesinin bir A4 kağıdıyla sınırlı olmayacağını örgüt olarak kollektif hareket edeceklerini söyledi.

Yorumlar kapalı.