Power Balance’la Enerji Topluyorlar

Abone Ol
Daha Fazla

Günlük yaşantınızda harcadığınız tüm enerjiyi geri kazanmak, dengenizi, vücut esnekliğinizi korumak ve konsantrasyonunuzu arttırmak Power Balance Bileklik ile mevcut.

Birçok sporcunun ve Hollywood yıldızının (Shaquille O’Neal, David Beckham, Christiano Ronaldo, Guti Hernandez, Ruben Barichello, Robert De Niro, Gerard Butler, Demi Moore…) Power Balance’a olan güvenleri Power Balance’a olan ilgiyi arttırıyor.

Power Balance Denge Bilekliği nedir?

Vücut ile temas ettiği andan itibaren bilekliğin içindeki iki hologram sayesinde kişiye güç, denge ve esneklik sağlayan bir buluştur. Vücudunuzun enerjisini düzenleyerek statitik hale getirir. Bu bileklik sayesinde gün içerisinde harcadığınız enerjinizi, dengenizi ve vücut esnekliğinizi, yorulmadan maksimum seviyede kullanabilir ve elektronik cihazların yaydığı negatif unsurlardan korunup, açık bir bilince sahip olabilirsiniz. Erken kalkamama probleminiz ortadan tamamen kalkabilir.

Power Balance Nasıl Çalışır?

Doğadaki her şeyin bir frekansı vardır. Bedenimizdeki frekanslar olumlu ve olumsuz olarak ikiye ayrılır. Bilekliği taktığınız zaman hologramın vücudunuza teması sırasında olumlu frekans sinyali vücudunuza yayılır, bu sayede bedeniniz olumlu enerjiyi açığa çıkarır. Böylece atletik ve zihinzel performansınızda hemen artış yaşanır. Güç, denge ve esnekliğinizdeki farkı hemen görebilirsiniz.

Negatif iyonlar

Doğada negatif ve pozitif iyonlar dengeli miktarda bulunmaktadır. Özellikle son yüzyılda şehirleşmenin artması ile beraber elektrik/elektronik aletlerin kullanımının çoğalması bu dengeyi bozmuştur. Şehirlerde artan pozitif iyon miktarı vücudumuza zarar veren serbest radikallerin etkinliğini artırmakta ve vücudumuzun zararlı etkilerle mücadele gücünü azaltmaktadır.

Negatif iyonların faydaları

Negatif iyonlar pozitif iyonları nötralize edilerek serbest radikallerin etkilerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Kronik yorgunluk, fibromialji ve benzer hastalıkların semptomlarını azaltmakta. Kendinizi daha zinde ve enerjik hissetmenizi sağlamaktadır. Power Balance Denge Bilekliği sadece sporcular için yararlı değildir. Sporcuların performansını arttırmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış olmasına rağmen farklı yaşam tarzı olan kişilerce de tanınmıştır. Bu sebeple kullanımı öğrenciler ve iş adamları arasında oldukça yaygındır.

Power Balance Denge Bilekliği’nin Etkileri;

• Ani denge ve güç artışı
• Esneklik ve hareket kabiliyetinde gelişme
• Daha iyi odaklanma ve atiklik
• Hızlı kavrama
• Daha kolay stres yönetim becerisi
• Daha az sinirlilik ve anksiyete
• Tansiyon ve kas gerilmesinde azalma
• Hareketsizlik ve isteksizliğin bitmesi
• Cep telefonları, bilgisayarlar ve diğer modern elektronik cihazlar tarafından üretilen elektro-manyetik alanların olumsuz etkilerine karşı doğal bağışıklık artması

Yorumlar kapalı.