Anadolu Gençlik Derneği’nden Gazetemize Ziyaret

Abone Ol
Daha Fazla

Anadolu Gençlik Derneği Tekirdağ İl Başkanı Özcan Akçaçakır ve Yönetim Kurulu gazetemizi ziyaret etti.

Anadolu Gençlik Derneği’nin sosyal ve kültürel bir faaliyet içinde olduğunu kaydeden Özcan Akçaçakır : ” Türk milletinin değer yargıları üzerine sivil toplum örgütü görevini üstleniyoruz. Mübarek Ramazan gününde dünyanın dört bir tarafında inananlar acı çekmekte, Türkiye’deki biz kardeşleri bu acılara ortak olmaktayız. Yeni dünya düzeninde Müslümanlara biçilen rol ‘elindeki, avucundakini ver kurtul’du. Kardeşlerimizin Türkiye’de yaşıyan ve nüfusunun %99’nun Müslüman olan ülkemizde Dünyadaki müslüman kardeşlerimize sahip çıkmanın gayesindeyiz. İstanbul’da çeşitli kurum ve kuruşları ziyaret ederek, kardeşlik bağımızı güçlendirmek. İletişim kanallarını açık tutmak için bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. ” dedi.

Başkan Akçaçakır : ” Aynı zamanda biz bir yayın kuruluşuyuz. 2 ayrı dergiyle vatanımıza basın yoluyla hizmet vermekteyiz. 1. malumunuz olduğu üzere Anadolu Gençlik Dergisi’dir. 2. ise Genç İstikbal Dergisi’dir. Bu dergiler aylık yayınlanmaktadır. ” dedi.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Tükek ise bu ziyaretten mutlu olduğunu, basının sorunlarının kişilerin sorunu olmaktan çıkartıp daha medeni, daha insancıl, daha çağı yakalamış bir kanunla yönetilmek istediklerini söyledi.

Ziyarete İl Başkanı Özcan Akçaçakır ve Yönetim Kurulundan Süleyman Çakır, Gökhan Bayraktar ve Enes Solak katıldı.

Yorumlar kapalı.