Halil Sayın Maraş Kampını Ziyaret Etti

Abone Ol
Daha Fazla

Bugün Maltepe Stadı’nda oynanacak olan Maltepespor-Kahramanmaraşspor müsabakası için Maltepe’ye gelen Kahramanmaraşspor kafilesini kaldıkları Dream Hill Otel’de ziyaret eden Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Halil Sayın ve Maltepespor Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Ali Çavuşoğlu Sportif Direktör İlter Kasap ile Kahramanmaraşspor Kulübü 2. Başkanı Ufuk Bilge Tekin’e “Hoşgeldiniz” dediler.

Kendisi de Kahramanmaraş’lı olan Başkan Yardımcısı Halil Sayın kafileye bir de çiçek takdim etti.

Bugün oynanacak olan Maltepespor-Kahramanmaraşspor müsabakasında dostluğun kazanmasını, iyi olanın ve hak edenin kazanmasını istiyoruz diyen Sayın ” Birisi doğduğumuz yer, diğeri doyduğumuz yer. Her ikisini de can-ı gönülden seviyoruz. İyi oynayanın ve dostluğun kazandığı bir müsabaka olmasını diliyoruz. ” dedi

Kahramanmaraşspor Kulübü 2. Başkanı Ufuk Bilge Tekin ” İyi transferler yaptık. Ligin 1. ve 2.’ne yenildik. Kahramanmaraşspor olarak hedefleri olan bir takımız. Maltepe’de böyle sıcak karşılanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yarın oynanacak olan müsabakada Maltepespor’a başarılar dileriz. ”

Maltepespor Yön. Krl. Üyesi Muhammet Ali Çavuşoğlu’da ” Sporu bütünleştirici özelliği olan dostluğu ve barışı simgeleyen bir yarış olarak görmek lazım. Maraş kafilesini Maltepe’de ağırlamaktan dolayı büyük onur duyuyoruz.” dedi.

Yorumlar kapalı.