Mustafa Zengin’e Maltepe Üniversitesi’nden Plaket

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’e eğitime katkılarından dolayı Maltepe Üniversitesi tarafından ödül plaketi verildi.

Başkan Zengin ‘’ Maltepeli olmak Maltepe üniversitesinin bir üyesi olmak bizim için büyük bir onur olmuştur. Burada yapılan her türlü güzel işlerinde takipçisi ve destekçisi olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Maltepe Üniversitesinin 2011-2012 Eğitim ve öğretim yılı açılış programına katılan Belediye Başkanı Prof.Dr Mustafa Zengin’e eğitime katkılarından dolayı Üniversitenin mütevelli heyeti başkanı Hüseyin Şimşek tarafından ödül plaketi verildi.

Başıbüyük bakkalköy mevkiinde yeralan üniversitenin açık hava amfisinde düzenlenen törende konuşan Başkan Zengin, göreve geldiklerinden bugüne kadar eğitime büyük katkılarda bulunduklarını belirtti.

Daha sonra sözlerini sürdüren Başkan Zengin ‘’Düşüncede özgür, eğitimde çağdaş ve bilimde evrensel değerlere yıllardır önem veren Maltepe Üniversitesi’nin bu anlamda, Maltepe’ye ışıklar saçan bir üniversite olmasından dolayı gurur duyduklarını belirtti.

Maltepe üniversitesi nde öğretim üyesi olarak görev yapmış olduğu dönemlerde, eğitimin önemli bir parçası olduğunu vurgulayan Zengin, ‘’ Maltepeli olmak Maltepe Üniversitesi’nin bir üyesi olmak bizim için büyük bir onur olmuştur. Burada yapılan her türlü güzel işlerinde takipçisi ve destekçisi olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Törene Üniversitenin öğretim görevlileri, öğrenciler ile aileleri katıldı.

Yorumlar kapalı.