2011-2012 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ AÇILDI

Abone Ol
Daha Fazla

2011-2012 Eğitim Öğretim Dönemi, Kadir-Rezan Has İlköğretim Okulunda yapılan bir törenle açıldı.
2011-2012 Eğitim Öğretim Dönemi, Kadir-Rezan Has İlköğretim Okulunda yapılan bir törenle açıldı.

Eğitim Öğretim Dönemi açılışına; Maltepe Kaymakamı Ahmet OKUR, İlçe Emniyet Müdürü Azmi Reyhan ARAS, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik KAPTAN, birim müdürleri, okul idarecileri, öğretmenler ve veliler katıldı.
Maltepe Kaymakamı Ahmet OKUR yapmış olduğu konuşmada, “yeni eğitim döneminin tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını ve geçmiş yıllarda yaşadığımız başarıların devam etmesini” diledi. Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik KAPTAN da, “İstanbul’un güzide ilçelerinden biri olan Maltepe de, bu sene de adından sıkça söz ettiren ve kaliteyi her dönem daha da artıran bir eğitim hedeflediklerini” belirtti.
Konuşmaların ardından, Kadir-Rezan Has İlköğretim Okulu Halkoyunu Ekibinin gösterisi beğeni ile izlendi. Ayrıca öğrenciler günün anlamına yönelik şiir ve kompozisyonlar okudu. Okulların başlamasına sevinen öğrenciler sınıflarına koşarak girdi.
Tören sonunda Kaymakam Ahmet OKUR ve beraberindekiler, temsili bir sınıfa kitap dağıtımı yaptı. Kitap dağıtımı sırasında öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Ahmet OKUR, okul idaresinin ikramından sonra okuldan ayrıldı.
Kaymakam Ahmet OKUR 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı açılışı sonrası, yapımı devam eden Ataköseoğlu İlköğretim Okulu ve yapımı bitirilerek eğitime yeni bir binada başlayan Binbaşı Necatibey İlköğretim Okullarını ziyaret ederek denetimlerde bulundu.

Yorumlar kapalı.