Fındıklı Tarihi Günlerden Birini Yaşadı – Prof. Dr. Mustafa Zengin İ.Ö.O. Açıldı

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Prof. Dr. Mustafa Zengin İ.Ö.O. hizmete açıldı.

4352 metrekarelik alan üzerine kurulu 32 derslik Prof. Dr. Mustafa Zengin İ.Ö.O. yeni eğitim ve öğretim yılında hizmet vermeye başladı.

Fındıklı’daki tarihi günün yaşanmasında büyük emeği olan Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin açılışta yaptığı konuşmada ” Bugün burada bir kahramanın, bir eğitim kahramanın, bir hayırseverin destanını okuyacağız. Bu destanı eğitim ve öğretim için yapan Emay Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çağlar’a büyük bir minnettarlığım var. Müsade ederse elini öpmek istiyorum. Çünkü çocuklarımız için, Fındıklı için bu okul hizmetini yapan birisidir. Sizler adına ben ona minnettarlığımı sunuyorum. Maltepe halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu okulun yerini terk alanı olarak Belediyemize terk eden 32 derslik okuluda Maltepe’ye kazandırılmasının bağışcısı olan Emay Şirketler Grubu tüm çalışanlarına ve Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çağlar’a şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Fındıklı’nın tarihi bir gün yaşamasına vesile olan Prof. Dr. Mustafa Zengin İ.Ö.O. açılış törenine İstanbul Milletvekili Celal Dinçer ve Mahmut Tanal, Emay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çağlar, CHP İlçe Başkanı Lütfü Binici, Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur, Maltepe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan, Maltepe Emniyet Müdürü Azmi Reyhan Aras, Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcıları Nail Çiftçi, Ercan Köymen, Nimet Karabulut, Ömer Ekşioğlu ve Mehmet Bingöl, Maltepespor Kulüp Başkanı Nuri Erkoç, Maltepespor Genel Kaptanı Murat Devran, Maltepespor Teknik Direktörü Kamil Erdem, Fındıklı Mahalle Muhtarı Yaşar Kaygusuz, Küçükyalı Mahalle Muhtarı Necla Timur, Esenkent Mahalle Muhtarı Sultan Şahin, Belediye Meclis Üyeleri ve Fındıklı halkı katıldı.

Yorumlar kapalı.