Halil Sayın Resmen Başladı

Abone Ol
Daha Fazla

Bir süre önce Sultangazi Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığı’na atanan Halil Sayın’ın görev alanları belli oldu.

Maltepe’nin gururu olarak Sultangazi Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığı’na atanan Halil Sayın’ın görev alanları belli oldu.

Halil Sayın emlak-istimlak Müdürlüğü, Çevre Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Personel Müdürlüğü’nden sorumlu Teknik Başkan Yardımcılığı görevine resmen atandı.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın yazılı onayıyla resmen göreve başlayan Halil Sayın ilk demecini gazetemize verdi.

[B] " Belediyemiz Gönül Kapısı Olacaktır. "[/B]

Sultangazi Teknik Başkan Yardımcılığı görevine atanan Halil sayın görev alanlarının belli olmasından sonra gazetemizin sorularını cevapladı.

Sayın: "Sultangazi Belediyesi’nde görev almamda etkin rol oynayan ve benim bu görevlere gelmemi sağlayan insanlara karşı bir sorumluluğum var. Onları mahçup etmeyeceğim. Çok çalışacağım ve başarılı olacağım" dedi.

Halil Sayın sözlerini "Vatandaşların kendi evleri gibi göreceği bir Belediye anlayışını sergileyeceğim. Belediyemiz çok iyi teknik kadrodan ve başkan yardımcılarından kurulu. Başkanımızın önderliğinde Belediyemiz gönül kapısı olacaktır. Hiç bir siyasi parti gözetmeksizin vatandaşlarımıza eşit, adil ve çözüm üreten bir anlayışla, gece-gündüz demeden Sultangazi halkının beklentileri olan hizmetleri Sultangazi halkına sunacağız." diyerek tamamladı.

Yorumlar kapalı.