Maltepespor da EGO patlaması

Abone Ol
Daha Fazla

Gectiğimiz yıl şampiyon olan Maltepespor da EGO şişmesi yaşanmıştır. En fazla da hocamız ve Teknik Direktörümüz Kamil Erdem de EGO patlaması yaşanmıştır.

Öyle yaa… basının ve yönetimin en fazla beğendiği futbolcuyu antrenmanlarda bile oynatmak istemeyişinin başka nasıl izahı olabilir?

Herkesin beğendiği adamı sen beğenmeyeceksin ki EGO nu tatmin edeceksin. Kamil Erdem de ki EGO şişmesi sonunda patlamaya dönüşmüş ve Kamil Erdem sürekli hata yapan taraf olmuştur.

Amatörden Ligden Profesyonel lige yükselen Maltepespor da bir tane bile Profesyonel oyuncunun olmaması gerçeği neyle izah edilir?

İstanbulspor dan bonservisi ile Maltepespor a kazandırılan 17 yaşın da ki Aykut u Antrenmanlarda bile yedek soyundurmak Kamil hocaya ne kazandırıyor?

Sadece hocanın EGO sunu şişiriyor.
Hocam; seni tanıdığım günden beri genç futbolcuları yıldız yaptığına defalarca şahit oldum. Aykut a karşı neden ön yargılsın?

Ali Feyyaz yazacağım cümleler için kırılmasın bana, Feyyaz ı 77. Dakikada Kilimli Belediyespor maçında oyuna aldın. Bu yanlş değişikliğin Maltepespor un 3 puanına neden oldu. Oysa o dakikalarda gol atmayı değil, gol yememeyi düşünmeliydin.

EGO ların bize pahalıya patladı Hocam.

Gelelim Belediye Bingölspor maçına…

Bu müsabakaya Ali Feyyaz ı sahaya santrafor olarak sürdün, sürdün de ne oldu? 90 dakika boyunca Feyyaz ın olumlu tek hareketini söyleyebilirmisin?

Bu sorumsuzluğunun sebebi EGO larının kabarmasıdır. Madem herşeyi sen biliyorsun da Maltepespor neden 4 puanda?

Tribünlerde Kamil Erdem istifa sözlerini dinlerken senin adına çok üzüldüm. Aslında sen görevinden değil, EGO larından istifa etmelisin.

Son sözlerim Maltepespor un geleceği içindir.

"Bu takımdan bir cacık olmaz küme düşer" diyenlere bir sözüm var.

Maltepespor ligin 2. yarsında en az 50 puan toplar ve Play of kalan takımlar arasında yer alır. Neden mi? Çünkü kaleci Erdem kalesine gececek, Çağlar ve Yalçın Akdoğan formalarına kavuşacak. Yalcın Onur ve Muhammet de takım da ki yerlerini alacak. 10 numaralı Erdem de bu kötü oyunundan vazgeçecektir.

Bu sezon Maltepespor için asla bir kabus olmayacaktır

Saygılarımla…

Yorumlar kapalı.