CHP Maltepe Gençlik Örgütünden ”Sokağa İnin” Çağrısı

Abone Ol
Daha Fazla

Chp Gençlik Kollarının düzenlediği 1. istanbul Gençlik şöleninde Maltepe CHP Gençlik Örgütü tüm CHP’li gençlere ”sokağa İnin” çağrısında bulundu.

Chp Gençlik Kollarının düzenlediği 1. istanbul Gençlik Şöleni’nde Maltepe Chp Gençlik Örgütü tüm CHP’li gençlere ”sokağa İnin” çağrısında bulundu.

Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamasıyla hareketlenen CHP, Malatya’nın Kürecik ilçesine kurulmak istenen füze kalkanı, projesine "İSRAİL’E KALKAN ABD’YE UŞAK OMAYACAĞIZ" diye tavrını net bir şekilde açtığı pankartla belirten Maltepe Gençlik Örgütü, parasız eğitim, deniz feneri olayı ve kadına şiddete karşı da tavrını attığı sloganlarla belirtti.

Türkiye’nin önemli sorunları üzerinden hazırladığı 2500 broşür ve dev pankartıyla Maltepe CHP Gençlik Örgütü şölene damgasını vurdu. Chp İstanbul Gençlik örgütüne sokağa çıkma çağrısı yaptı.

Şölende sahne alan Hilmi Yarayıcı’nın ezgilerine de hep birlikte eşlik eden gençlik örgütü türkü aralarında attıkları sloganlarla da alandaki tüm gençliğin eşlik ettiği ve hep birlikte haykırdığı ortak dili yarattı. ”ABD DEFOL BU VATAN BİZİM", ”FAŞİZME KARŞI OMUZ OMUZA” sloganları atan CHP Maltepe Gençlik Örgütü geceye damgasını vurmuş oldu.

Yorumlar kapalı.