Maltepe’nin Sultanları Ezdi Geçti

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe’nin Sultanları Ezdi Geçti 3-0
3. Lig’de oynamaya hak kazanan Maltepe Yalıspor Bayan Voleybol Takımı klasmanda bir üst ligde (2. lig’de) oynayan İstanbulspor’u set vermeden yendi.

Setleri 25-20, 25-17 ve 25-22 kazanan Maltepe Yalıspor Bayan Voleybol Takımı gücünüde sahaya yansıtmış oldu.

İstanbulspor ile oynanan hazırlık müsabakasına Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Ekşioğlu ve Maltepe Yalıspor Bayan Voleybol Takımı Kulüp Başkanı Ercan Köymen katıldı.

Maltepe Yalıspor Bayan Voleybol Takımı;
+İbrahim Çelik (Baş Antrenör)
+Muzaffer Meriçli (Yardımcı Antrenör)
+Tuğçe Ergaz (Kaptan)
+Ceyda Yerli
+Tülay Kıcık
+Sinem Baş
+Gülsüm Can
+Didem Özperçin
+Tuğba Ölgöz
+Firdevs Çelik
+Ebru Şeker
+Neslihan Yurduseven
+Simge Abat
+Eda Arslangiray
+Çağla Yılmaz

”Namağlup Şampiyon Olacağız”
Maltepe Yalıspor Bayan Voleybol Takımı Kulüp Başkanı Ercan Köymen ”3. Lig klasman grubundaki bayan voleybol takımımız çok güçlü kadrodan oluştu. Hedefimiz namağlup şampiyon olmaktır. Tüm Maltepelileri voleybolcularımızın şampiyonluk yolundaki maçlarına davet ediyorum. Maltepe’nin Sultanları Maltepelilere büyük gurur yaşatıcaktır” dedi.

”Sizlerle Gurur Duyuyorum”
Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin İstanbulspor Bayan Voleybol Takımını 3-0 yenen Maltepe Yalıspor Bayan Voleybol Takımı’nı tek tek tebrik etti. Başkan Zengin ”Maltepeli olarak sizleri izlerken büyük gurur yaşadım. Sizleri yürekten tebrik ediyorum. Biz kenti yönetenler Maltepe halkının çocuklarının bu başarı öykülerinde destekçisi olacağız, her türlü kolaylığı sağlayacağız. Her müsabakanıza geleceğim ve her türlü desteği vereceğim” dedi.

Yorumlar kapalı.