MUGEN Görücüye Çıktı

Abone Ol
Daha Fazla

7 Ekim 2011 tarihinde Türkiye’de ilk kez Mutluhan Honda Showroom’unda görücüye çıkan Mugen CR-Z tasarımı ve teknik özellikleriyle otomobil sevenleri büyüledi.

Üstün şarj ve IMA sistemi avantajlarının en iyi şekilde kullanılması ile MUGEN, üstün çıkış özellikleri ile benzin sarfiyatını dengeliyor ve viraj devir kuvveti ile her türlü yolda sürüşü kolaylaştıran RPM mesafesi boyunca devam eden gücü mümkün kılıyor. Ağırlık tasarrufu sayesinde sürüşün kontrol edilmesini ve performansın arttırılmasının yanı sıra MUGEN, kaputta ve kapılarda kullanılan karbon ürünler, kaldırabilir geniş arka koltuklar sayesinde 50 kg üstünde bir azaltma elde edilmesini sağlıyor. Ayrıca MUGEN orjinal 5 ADJ süspansiyonu, güç ağırlık dengesi ve fren performansını özel olarak ayarlıyor.

Bu özel günde Mutluhan Yönetim Kurulu Başkanı Hanifi Mutlu ”Her zaman ilklere imza atan kuruluşumuz Mutluhan Otomotiv olarak, hizmetlerimize yeni süprizlerimizi ekleyerek siz değerli müşterilerimize sunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Yorumlar kapalı.